Agnieszka i Wojtek brali udział w ostatniej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Zgodnie z zasadami programu obcy sobie ludzie wzięli ślub, który uwieczniły kamery.

Agnieszka Łyczakowska oraz Wojciech Janik to para, która jest małżeństwem już od ponad roku – właśnie wtedy zakończyły się zdjęcia do „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Media z zainteresowaniem przyglądają się małżeństwu.

Małżonkowie mają swoje konta w mediach społecznościowych, za ich pomocą pozostają w kontakcie z fanami. Nie da się ukryć – wiele osób najbardziej kibicowało właśnie ich związkowi, a internauci pokochali tę parę.

Agnieszka i Wojtek podzielili się radosną nowiną!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili poinformować o ważnym wydarzeniu. Tego nikt sie nie spodziewał. Co się stało?

Jakiś czas temu para wyznała szczerze, że ich małżeństwo przetrwało kilka kryzysów. Czasami oboje zastanawiali się nad tym, czy jest w ogóle sens brnąć w to dalej. Jak się jednak okazuje para uporała się ze wszystkimi trudnościami. Teraz twierdzą, że nie żałują żadnego podjętego przez nich kroku. Fani zakochanych kibicują Wojtkowi i Agnieszce. Ich zdaniem związek im służy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MĘŻCZYZNA MIAŁ ZOSTAĆ W OSTRY SPOSÓB ZATRZYMANY PRZEZ STRAŻ MIEJSKĄ ZA BRAK MASECZKI. SŁUŻBY WYDAŁY SPECJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE SZARPANINY

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI WYBRAŁ SIĘ W WAŻNE ODWIEDZINY NA WAWEL. PREZESOWI PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI TOWARZYSZYŁO KILKU ZNACZĄCYCH POLITYKÓW. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: ZAPIECZĘTOWANY KUFER SŁUŻYŁ JAKO STÓŁ NA STRYCHU PRZEZ 30 LAT, PO CZYM ZOSTAŁ OTWARTY. ODKRYTE PO LATACH MOGĄ ZASKOCZYĆ