Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan dla wielu osób wydają się być małżeństwem idealnym. Ostatnia sytuacja udowodniła jednak, że pary idealne nie istnieją. Co zaszło między nimi?

Co się stało między Basią Kurdej-Szatan i Rafałem Szatanem?

Portal Pikio ujawnił, że między parą doszło do sporego spięcia. To doskonale pokazuje, że w prawdziwym życiu nie wszystko jest jak z obrazka. Małżeństwo poważnie się pokłóciło.

Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Youtube tvnpl
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Youtube tvnpl

Okazuje się bowiem, że Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan dość mocno się pokłócili. Para wyszła z nowego apartamentu i doszło do spięcia. Co się wydarzyło?

Fotoreporterzy uchwycili na zdjęciach moment kłótni Basi i Rafała, którzy wychodzili ze swojego nowego apartamentu. Jest to 170-metrowe mieszkanie o wartości 2,5 miliona złotych.

Jak twierdzą znajomi małżeństwa, Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan od jakiegoś czasu nie najlepiej się dogadują. Bardzo możliwe, że wszystko przez przeprowadzkę.

Planowali ją już na wrzesień 2020 roku. Jednak ze względu na pandemię remont nowego apartamentu pary coraz bardziej się przedłużał. Wtedy przełożyli przeprowadzkę na grudzień 2020 roku, jednak to także okazało się niemożliwe.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!

Ekipa Basi i Rafała musi dłużej czekać na materiały budowlane przez COVID-19. To sprawia, że termin zakończenia remontu i wyprowadzki pary się przedłuża – wciąż jeszcze nie mieszkają w swoim gniazdku.

Aktorka ma już dość, wciąż nie wie, kiedy będą mogli się przeprowadzić. Pandemia pokrzyżowała także ich plany zawodowe, więc mają mniejszy budżet niż przewidywali.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MĘŻCZYZNA MIAŁ ZOSTAĆ W OSTRY SPOSÓB ZATRZYMANY PRZEZ STRAŻ MIEJSKĄ ZA BRAK MASECZKI. SŁUŻBY WYDAŁY SPECJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE SZARPANINY

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI WYBRAŁ SIĘ W WAŻNE ODWIEDZINY NA WAWEL. PREZESOWI PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI TOWARZYSZYŁO KILKU ZNACZĄCYCH POLITYKÓW. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: ZAPIECZĘTOWANY KUFER SŁUŻYŁ JAKO STÓŁ NA STRYCHU PRZEZ 30 LAT, PO CZYM ZOSTAŁ OTWARTY. ODKRYTE PO LATACH MOGĄ ZASKOCZYĆ

Z życia gwiazd: JAK MIESZKA IZABELLA KRZAN? NOWA PREZENTERKA „PYTANIA NA ŚNIADANIE” POSTANOWIŁA ZAPREZENTOWAĆ, JAK WYGLĄDA JEJ MIESZKANIE. WNĘTRZA ROBIĄ WRAŻENIE