Była wielką gwiazdą, miała u stóp cały świat polskiego aktorstwa i… odeszła z branży. Dlaczego Małgorzata Biniek, która mogła zrobić ogromną karierę, nie zdecydowała się na występowanie w telewizji?

Małgorzata Biniek – dlaczego zniknęła z ekranów?

Portal Interia zauważa, że była niesamowicie piękną aktorką, którą uwielbiały tłumy. Przed 30 laty grała w najpopularniejszych produkcjach. Po kilku latach pojawiła się w telewizji ponownie, tym razem w serialu Polsatu. Później słuch o niej zaginął.

"Radio romans". Źródło: Youtube Polski Seksista i nie tylko
"Radio romans". Źródło: Youtube Polski Seksista i nie tylko

Małgorzata Biniek debiutowała w „Radiu Romans”, uwielbianym przez Polaków serialu z lat 90. To właśnie tam spotkała Jana Jankowskiego. W serialu grali zakochanych, a ich uczucie bardzo szybko przeniosło się poza ekrany.

Jak wspomina znajomy aktora, Małgorzata Biniek zawróciła mu w głowie. Szybko zaczęli być parą. Później wzięli ślub i zostali rodzicami dwóch synów, Marcina oraz Michała.

Ona wychowywała dzieci i miała na głowie cały dom, a on brał na siebie coraz więcej pracy, by ich utrzymać. Mówi się, że to właśnie był gwóźdź do trumny dla ich związku – zaczęli się coraz więcej kłócić. Po dziesięciu latach związku rozeszli się.

Małgorzata Biniek pojawiła się w „Klanie”, „13 posterunku” czy „Tajemnicy Sagali”. Później widzowie zobaczyli ją ponownie w 2009 roku, gdy zagrała w „Pierwszej miłości”. Odegrała kilka krótkich ról w produkcjach TVN, ale nie dostawała kolejnych propozycji.

"Radio romans". Źródło: Youtube Polski Seksista i nie tylko
"Radio romans". Źródło: Youtube Polski Seksista i nie tylko

Jak już kiedyś wspominała Małgorzata Biniek, rozpoczęła pracę w korporacji jako specjalistka ds. marketingu internetowego. Aktualnie jednak skupiła się na innym zawodzie, związanym z kierunkiem, którego jest absolwentką.

Małgorzata Biniek jest psychologiem oraz coachem, a także fotografem. Do show-biznesu raczej już nie wróci.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

O tym się mówi w Polsce: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY

O tym się mówi na świecie: PAPIEŻ FRANCISZEK CHCE ZMIAN W WATYKAŃSKIM KODEKSIE KARNYM. BĘDZIE DUŻO ŁAGODNIEJ. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: MARZENA ROGALSKA OTRZYMAŁA WYJĄTKOWĄ WIADOMOŚĆ PO ODEJŚCIU Z TELEWIZJI POLSKIEJ. KASIA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI ZRUGANI PRZEZ FANÓW ZA JEJ TREŚĆ