Meghan Markle i Harry na początku zeszłego roku odeszli z rodziny królewskiej i wybrali życie na własny rachunek. Obecnie para przebywa w Stanach Zjednoczonych i wszystko wskazuje na to, że całkiem dobrze się tam czują.

Małżeństwo ma synka, Archiego, i spodziewa się kolejnego dziecka, co ogłoszono zaledwie przed kilkoma dniami, w walentynki. Jednak ich sielankę może przerwać książka napisana przez siostrę księżnej Sussex.

Meghan Markle. Źródło: Youtube America's Got Talent
Meghan Markle. Źródło: Youtube America's Got Talent

Książka siostry Meghan ujawni całą prawdę?

Portal JastrząbPost zauważa, że siostra Meghan Markle napisała własną książkę poświęconą właśnie żonie Harry’ego. Żona księcia Harry’ego nie ma zbyt dobrych stosunków z rodziną, wyłączając mamę, Dorię Ragland, z którą ma częsty kontakt.

Teraz Samantha, z którą Meghan prawdopodobnie widziała się po raz ostatni w 2008 roku, postanowiła nieco namieszać w życiu swojej przyrodniej siostry. Już wcześniej starsza z sióstr twierdziła, że księżna jest „płytka”.

Samantha Markle chętnie opowiada o Meghan w niepochlebny sposób w mediach. Niegdyś wybrała się nawet do Londynu i oczekiwała rozmowy z siostrą, teraz zaś postanowiła wydać książkę. O tym, że taka publikacja ujrzy światło dzienne, mówiło się od 2016 roku.

Zdaniem Samanthy, Meghan kontrolowała ich ojca i lekceważyła wszystkich wokół. Twierdzi także, że rodzina królewska chciała pomóc Thomasowi Markle, ojcu pań, jednak Meghan nie zgodziła się na to.

Meghan Markle. Źródło: Youtube ET Canada
Meghan Markle. Źródło: Youtube ET Canada

Samantha wspomina, że żona Harry’ego jako dziecko lubiła życie w dwóch domach rozwiedzionych rodziców, bo od ojca dostawała wszystko, czego tylko chciała.

Siostra Meghan we fragmentach swojej książki w dużej mierze powiela informacje, które podawała wcześniej, lub powtarza medialne plotki. Z pewnością jej strategia przyniesie jej oczekiwany rozgłos, zapewne również spory zarobek.

Dla samej żony Harry’ego to jednak niezbyt dobry moment na kolejny stres – wszak jest w drugiej ciąży.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MĘŻCZYZNA MIAŁ ZOSTAĆ W OSTRY SPOSÓB ZATRZYMANY PRZEZ STRAŻ MIEJSKĄ ZA BRAK MASECZKI. SŁUŻBY WYDAŁY SPECJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE SZARPANINY

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI WYBRAŁ SIĘ W WAŻNE ODWIEDZINY NA WAWEL. PREZESOWI PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI TOWARZYSZYŁO KILKU ZNACZĄCYCH POLITYKÓW. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: ZAPIECZĘTOWANY KUFER SŁUŻYŁ JAKO STÓŁ NA STRYCHU PRZEZ 30 LAT, PO CZYM ZOSTAŁ OTWARTY. ODKRYTE PO LATACH MOGĄ ZASKOCZYĆ

Z życia gwiazd: JAK MIESZKA IZABELLA KRZAN? NOWA PREZENTERKA „PYTANIA NA ŚNIADANIE” POSTANOWIŁA ZAPREZENTOWAĆ, JAK WYGLĄDA JEJ MIESZKANIE. WNĘTRZA ROBIĄ WRAŻENIE