Ida Nowakowska to jedna z naczelnych gwiazd TVP. Widzowie stacji lubią oglądać programy z jej udziałem. Niedawno na wizji zaskoczyła ich osobistym wyznaniem – przyznała, że jest w ciąży!

Wszystko o ciąży Idy Nowakowskiej

Portal JastrząbPost przypomina, że Ida Nowakowska od 2015 roku jest żoną Jacka Herndona. Para poznała się na studiach aktorskich na Uniwersytecie Kalifornijskim.

Od dłuższego czasu marzyli o powiększeniu rodziny. Za kilka miesięcy ich marzenia staną się rzeczywistością – prezenterka i Jack Herndon już niebawem zostaną rodzicami!

Ida Nowakowska ogłosiła swoją ciążę na antenie Telewizji Polskiej, podczas prowadzenia „Pytania na śniadanie”. Chwilę później otrzymała prezenty od swoich kolegów z pracy.

Ida Nowakowska już śmiało pokazuje rosnący brzuszek i chętnie opowiada o ciąży, a podczas wywiadów niejednokrotnie mówi o ciąży.

Jak poinformowała Ida, cała ekipa „Pytania na śniadanie” wiedziała wcześniej o jej ciąży, a ta została ogłoszona w zaplanowany sposób. Prezenterka wspomina, że miała tremę, ale spotkała się z pozytywnym odbiorem.

Dodała, że ekipa TVP bardzo się o nią troszczy. No właśnie – co dalej z jej pracą? Kiedy zrezygnuje i na jak długo?

Ida Nowakowska przyznała, że będzie to zależne od jej samopoczucia – póki co się nie zapowiada. Gdy poczuje, że musi zwolnić, zniknie na tak długo, jak będzie potrzebować. To nastąpi pewnie niedługo – wszak jest już w szóstym miesiącu ciąży.

Ida Nowakowska wspomniała, że jest świadoma, iż macierzyństwo bywa trudne, ale jest na to gotowa.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MĘŻCZYZNA MIAŁ ZOSTAĆ W OSTRY SPOSÓB ZATRZYMANY PRZEZ STRAŻ MIEJSKĄ ZA BRAK MASECZKI. SŁUŻBY WYDAŁY SPECJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE SZARPANINY

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI WYBRAŁ SIĘ W WAŻNE ODWIEDZINY NA WAWEL. PREZESOWI PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI TOWARZYSZYŁO KILKU ZNACZĄCYCH POLITYKÓW. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: ZAPIECZĘTOWANY KUFER SŁUŻYŁ JAKO STÓŁ NA STRYCHU PRZEZ 30 LAT, PO CZYM ZOSTAŁ OTWARTY. ODKRYTE PO LATACH MOGĄ ZASKOCZYĆ

Z życia gwiazd: JAK MIESZKA IZABELLA KRZAN? NOWA PREZENTERKA „PYTANIA NA ŚNIADANIE” POSTANOWIŁA ZAPREZENTOWAĆ, JAK WYGLĄDA JEJ MIESZKANIE. WNĘTRZA ROBIĄ WRAŻENIE