To już kolejna tego typu sprawa. 17-letnia dziewczyna wyszła z domu i nie wróciła. Mija prawie tydzień od jej zniknięcia, trwają poszukiwania prowadzone przez policję.

Zaginęła 17-latka

Super Express informuje o zaginięciu 17-letniej Angeliki Bejlik. Nastolatka 13 lutego wyszła ze swojego domu w Siemianowicach Śląskich i do tej pory nie wróciła.

Policja. Źródło: Youtube k. studio
Policja. Źródło: Youtube k. studio

Nikt nie wie, co się z nią dzieje, a zaginiona nie próbowała skontaktować się z najbliższymi. Jej telefon został wyłączony, więc rodzina także pozbawiona jest możliwości kontaktu z nastolatką.

Informacje na temat zaginięcia Angeliki Bejlik pojawiły się na różnych profilach, które pomagają w poszukiwaniach zaginionych. Według relacji z tychże profili nastolatka po południu 13 lutego wyszła z domu, który mieści się przy ul. Powstańców w Siemianowicach Śląskich.

Od tego czasu nie dała znaku życia, jej telefon milczy, wciąż nie wróciła. Najbliżsi wskazują, że w momencie zaginięcia miała na sobie białe adidasy z czerwonymi oraz niebieskimi elementami, czarne jeansowe spodnie z dziurami i popielatą kurtkę z futerkiem na rękawach i kołnierzu.

17-latka to osoba szczupła, ma niebieskie oczy i czarne włosy oraz około 160 cm wzrostu. Jej znakiem szczególnym jest tatuaż ze wzorem motyla na nodze.

Najbliżsi Angeliki są przerażeni. Policja apeluje do wszystkich, którzy są w stanie pomóc w poszukiwaniach, o kontakt pod nr alarmowy 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Siemianowicach Śląskich, pod nr 32 359 62 55.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MĘŻCZYZNA MIAŁ ZOSTAĆ W OSTRY SPOSÓB ZATRZYMANY PRZEZ STRAŻ MIEJSKĄ ZA BRAK MASECZKI. SŁUŻBY WYDAŁY SPECJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE SZARPANINY

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI WYBRAŁ SIĘ W WAŻNE ODWIEDZINY NA WAWEL. PREZESOWI PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI TOWARZYSZYŁO KILKU ZNACZĄCYCH POLITYKÓW. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: ZAPIECZĘTOWANY KUFER SŁUŻYŁ JAKO STÓŁ NA STRYCHU PRZEZ 30 LAT, PO CZYM ZOSTAŁ OTWARTY. ODKRYTE PO LATACH MOGĄ ZASKOCZYĆ

Z życia gwiazd: JAK MIESZKA IZABELLA KRZAN? NOWA PREZENTERKA „PYTANIA NA ŚNIADANIE” POSTANOWIŁA ZAPREZENTOWAĆ, JAK WYGLĄDA JEJ MIESZKANIE. WNĘTRZA ROBIĄ WRAŻENIE