Zaginęła 41-letnia Ksenia Wysogląd. Kobieta widziana była po raz ostatni cztery dni temu. Jak udalo sie ustalic ostatnio kobieta czesto zapuszczala się w góry- m.in. w okolice Klimczoka oraz w rejony Hali Lipowskiej.

Ksenia Wysogląd widziana była po raz ostatni w sobotę 13 lutego po godz. 9. Od tej pory kontakt z kobieta się urwał. Rodzina pilnie apeluje o pomoc w poszukiwaniach Kseni.

"Przeprowadzony przez policję wywiad pozwolił ustalić, że zaginiona często udawała się na piesze wędrówki w różne części gór. W ostatnim czasie zaginiona wędrowała w okolicach Klimczoka oraz w rejonie Hali Lipowskiej" - czytamy na facebookowym profilu GOPR Bieszczady.

Ksenia Wysogląd ma 167 cm wzrostu i waży ok. 60 kg. Ma blond włosy, niebieskie oczy i normalna budowe ciala. Prawdopodobnie ma na sobie czarne getry, jasny sweter, górską czarną kurtkę i czarne kozaki.

Każdy, kto wie gdzie może przebywać Ksenia lub spotkał kobietę na szlaku, w schronisku lub mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszony jest o kontakt z policją.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORAŻAJĄCA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO! CZY DUCH TATY NAWIEDZA MALEŃKĄ DZIEWCZYNKĘ? JASNOWIDZ OPOWIEDZIAŁ O NIETYPOWEJ SPRAWIE, KTÓRĄ WZIĄŁ NA TAPET

O tym się mówi w Polsce: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE Z UST MINISTRA ZDROWIA. TENDENCJA ZACZYNA SIĘ ODWRACAĆ. CO CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE? ADAM NIEDZIELSKI NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ

Z życia gwiazd: DOROTA WELLMAN SKONFLIKTOWANA Z MACIEJEM STUHREM? PREZENTERCE NIE SPODOBAŁO SIĘ JEDNO Z NAGRAŃ ZNANEGO AKTORA. CZY MIAŁA POWÓD DO ZŁOŚCI