Wieść o tym, że książę Filip ze względu na złe samopoczucie trafił do szpitala, zelektryzowała wszystkie światowe media oraz opinię publiczną. Stało się to 17 lutego. Książę do teraz nie wyszedł z placówki.

Co dolega księciu Filipowi i co na to królowa?

Portal Plotek przypomina, że książę Filip ma już 99 lat. Jeden z nestorów rodziny królewskiej ze względu na złe samopoczucie został zabrany do szpitala.

Książę Filip i królowa Elżbieta. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Książę Filip i królowa Elżbieta. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich

Od czasu ogłoszenia tej szokującej wiadomości fani rodziny królewskiej szukają informacji o jego stanie zdrowia, a także zastanawiają się, jak to przyjęła jego żona, Elżbieta II. W końcu doczekano się pierwszych informacji.

Książę Filip źle się czuł i poinformował o tym królewskiego lekarza. Doktor zarządził, że potrzebna jest obserwacja w szpitalu, i tak 17 lutego zabrano męża monarchini do specjalistycznej placówki.

Nie tylko Brytyjczycy zastanawiali się, czy książę nie został zarażony COVID-19. On i królowa Elżbieta wprawdzie starają się minimalizować ryzyko, przestrzegając wszystkich obostrzeń, jednak nie da się całkowicie wykluczyć tego ryzyka.

Książę Filip i królowa Elżbieta. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Książę Filip i królowa Elżbieta. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich

Już teraz poinformowano jednak, że złe samopoczucie księcia Filipa nie ma związku z koronawirusem. Co więcej, przetransportowany do szpitala mężczyzna wszedł do budynku bez niczyjej pomocy. Podobno czuje się coraz lepiej, przebywa aktualnie w prywatnym szpitalu króla Edwarda VII w Londynie, a budynek jest chroniony przez policję.

Media informują, że królowa Elżbieta „zachowuje spokój i wykonuje królewskie obowiązki”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

O tym się mówi w Polsce: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY

O tym się mówi na świecie: PAPIEŻ FRANCISZEK CHCE ZMIAN W WATYKAŃSKIM KODEKSIE KARNYM. BĘDZIE DUŻO ŁAGODNIEJ. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: MARZENA ROGALSKA OTRZYMAŁA WYJĄTKOWĄ WIADOMOŚĆ PO ODEJŚCIU Z TELEWIZJI POLSKIEJ. KASIA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI ZRUGANI PRZEZ FANÓW ZA JEJ TREŚĆ