Marzena Rogalska zaskoczyła wszystkich swoją decyzją o odejściu z Telewizji Polskiej po blisko dwunastu latach pracy, a także porzuceniu duetu z Tomaszem Kammelem w „Pytaniu na Śniadanie”, którą fani pary pieszczotliwie nazywali „Rogamelem”. Wiele polskich gwiazd udzieliło wielkiego wsparcia znanej i lubianej dziennikarce.

Pojawiło się również morze wsparcia ze strony licznych fanów sympatycznej prezenterki. Okazuje się, że do Marzeny Rogalskiej wspólny komunikat postanowili wystosować Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski – czyli para prowadzących śniadaniówkę TVP2. Reakcja internautów była jednak jednoznaczna, a wiele osób nie zostawiło na nich suchej nitki!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski żegnają Marzenę Rogalską. Lawina surowych komentarzy po wpisach pary prowadzących „Pytania na Śniadanie”

Marzena Rogalska postanowiła w jasny sposób pożegnać się z TVP, mimo tego, że miała być edną z prowadzących programy w nowym kanale TVP Kobieta, a także wielu programów rozrywkowych w głównych kanałach Telewizji Polskiej.

Dziennikarka wystosowała specjalne oświadczenie w mediach społecznościowych. Wiadomo również, kto zastąpi dziennikarkę w duecie z Tomaszem Kammelem. Ma to być współprowadząca „Koło Fortuny”, Izabella Krzan, jak donosi „Super Express”.

Wśród licznych słów wsparcia dla decyzji Rogalskiej pojawiły się wiadomością od Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz zamieścił pod oświadczeniem dziennikarki emotkę w kształcie serduszka, a Kasia Cichopek napisała: „Marzenko kochana, życzę Ci powodzenia, zawsze. Na pewno czeka na Ciebie kolejna wspaniała przygoda. Ściskam Cię i do zobaczenia gdzieś na szlaku...Sąsiadko”.

Komentarze internautów były jednak surowe w stosunku do pary prowadzących. Kilka osób napisało, że „lepiej późno niż wcale”, aktorka również przeczytała niezbyt miłe słowa. Nie da się ukryć, że odejście Marzeny Rogalskiej z TVP kończy pewną epokę dla stacji.

Jak informował portal "Życie PL": CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Przypomnij sobie: POLACY DOWIEDZIELI SIĘ, ILE NAPRAWDĘ PŁACI TELEWIZJA POLSKA. O JAKICH PIENIĄDZACH MOWA? STAWKI OBOWIĄZUJĄCE W TVP ZDRADZIŁ PRZYPADKIEM QCZAJ

Portal "Życie PL" pisał również: NAD POLSKĄ POJAWI SIĘ POGODA JAK W KALEJDOSKOPIE? SYNOPTYCY NIE POZOSTAWIAJĄ ZŁUDZEŃ! ZA POGODĄ CIĘŻKO BĘDZIE NADĄŻYĆ. PROGNOZA NIE NAPAWA OPTYMIZMEM

Pisaliśmy również o: ADAM NIEDZIELSKI Z DUŻYM NIEPOKOJEM O CZEKAJĄCEJ NAS NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI. IDZIE TRZECIA FALA? MINISTER ZDROWIA PO ANALIZIE DANYCH ZAŁAMAŁ RĘCE