Ewa Kopczyńska ma poważne problemy ze zdrowiem. Portal Fakt podaje, że aktorka w grudniu 2020 roku znalazła się w szpitalu po pęknięciu tętniaka w jej mózgu.

Niestety, choć od tego czasu minęły już dwa miesiące, aktorka nadal nie czuje się dobrze. Okazuje się, że jej stan wciąż jest daleki od stabilnego, a leczenie jest bardzo drogie.

Ewa Kopczyńska. Źródło: Youtube Teatr Zagłębia
Ewa Kopczyńska. Źródło: Youtube Teatr Zagłębia

Bliscy Ewy Kopczyńskiej proszą o pomoc

By Ewa Kopczyńska mogła wrócić do zdrowia, musi przejść drogie leczenie, a następnie rehabilitację. Koledzy i koleżanki z Teatru Zagłębia w Sosnowcu postanowili pomóc słynnej aktorce.

Fani na pewno pamiętają Ewę Kopczyńską z Teatru Zagłębia oraz telewizji. Niestety, obecnie nie jest w stanie pracować przez zły stan zdrowia – wciąż jest w ciężkim stanie.

By wrócić do zdrowia, potrzebuje wsparcia swoich bliskich oraz fanów. Aktorka znajduje się w ośrodku, gdzie została otoczona opieką specjalistów. Teraz trwa zbiórka pieniędzy na jej leczenie i rehabilitację.

Ewa Kopczyńska. Źródło: Youtube Lista Śląskich Szlagierów Szlagierowopl
Ewa Kopczyńska. Źródło: Youtube Lista Śląskich Szlagierów Szlagierowopl

Jak opowiadają bliscy gwiazdy, cudem jest, że w ogóle się obudziła. Nad panią Ewą ciągle czuwa córka aktorki, Ania. Rozmawia z mamą i przekazuje jej wiele ciepłych, czułych słów, przekazuje wiele miłości swojej sparaliżowanej mamie.

Ewa Kopczyńska przebywa w Centrum Origin w Krakowie. Nie mówi i nie rusza się, karmienie odbywa się przez sondę.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

O tym się mówi w Polsce: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY

O tym się mówi na świecie: PAPIEŻ FRANCISZEK CHCE ZMIAN W WATYKAŃSKIM KODEKSIE KARNYM. BĘDZIE DUŻO ŁAGODNIEJ. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: MARZENA ROGALSKA OTRZYMAŁA WYJĄTKOWĄ WIADOMOŚĆ PO ODEJŚCIU Z TELEWIZJI POLSKIEJ. KASIA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI ZRUGANI PRZEZ FANÓW ZA JEJ TREŚĆ