Aż ciężko uwierzyć w to, co wydarzyło się na antenie Polsatu. Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. Podczas nagrania na żywo ekipie przydarzyła się niebywała wpadka. Co się stało?

Wpadka na żywo w Polsacie

Portal Pikio zwraca uwagę na krótki fragment nagrania na żywo. Dziennikarka terenowa relacjonowała wydarzenia z Zakopanego, gdy nagle wydarzyło się coś, czego nie przewidziała ekipa telewizyjna.

Wpadka w Polsacie. Źródło: Youtube wasiu
Wpadka w Polsacie. Źródło: Youtube wasiu

Okazało się bowiem, że za plecami dziennikarki znalazła się postać mężczyzny, który postanowił wyrazić swoje zdanie, krzycząc wulgarne zdanie. Co takiego powiedział?

Od 12 lutego zniesiono część obostrzeń, m.in. otwarto hotele oraz stoki narciarskie. Od tego czasu w Zakopanem wciąż napływają tłumy turystów, którzy nie zawsze zachowują reżim sanitarny.

Według rzecznika policji w Zakopanem policja musiała przeprowadzić 300 interwencji, doszło do 512 wylegitymowań oraz wypisano 164 mandaty karne.

Ze względu na sytuację w Zakopanem media bardzo interesują się popularną turystyczną destynacją. Właśnie dlatego Polsat wysłał na miejsce reporterkę.

Gdy opowiadała ona o sytuacji w górach, za jej plecami pojawił się mężczyzna, który postanowił… wykrzyczeć pewne niecenzuralne hasło, które zdobyło ogromną popularność.

„Chciałem tylko powiedzieć, ze j***ć PiS. Dziękuję” – powiedział mężczyzna do mikrofonu, a następnie odszedł.

Trzeba przyznać, że mężczyzna wykazał się sporą odwagą, mówiąc te słowa na żywo na antenie dużej telewizji.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

O tym się mówi w Polsce: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY

O tym się mówi na świecie: PAPIEŻ FRANCISZEK CHCE ZMIAN W WATYKAŃSKIM KODEKSIE KARNYM. BĘDZIE DUŻO ŁAGODNIEJ. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: MARZENA ROGALSKA OTRZYMAŁA WYJĄTKOWĄ WIADOMOŚĆ PO ODEJŚCIU Z TELEWIZJI POLSKIEJ. KASIA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI ZRUGANI PRZEZ FANÓW ZA JEJ TREŚĆ