Serial „Ranczo” to jedna z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych produkcji Telewizji Polskiej. Fani już od dawna czekali na kolejne, nowe odcinki serialu.

Tragiczna śmierć Pawła Królikowskiego sprawiła jednak, że nikt już nie łudził się, iż są jeszcze szanse na zobaczenie kolejnych odcinków serialu. Jak podaje portal Pikio, okazuje się, że nie wszystko stracone! Czy „Ranczo” doczeka się kontynuacji?

"Ranczo". Źródło: Youtube SquickVOD
"Ranczo". Źródło: Youtube SquickVOD

Będą nowe odcinki „Rancza”?

Paweł Królikowski odgrywał bardzo ważną rolę w „Ranczu” – wcielał się w postać malarza Kusego, czyli jednego z głównych bohaterów. Wydawać by się mogło, że jego śmierć przekreśliła szanse na kontynuację serialu… a może jednak nie?

Wojciech Adamczyk, reżyser „Rancza”, skomentował sprawę, oceniając, jakie są szanse na kontynuację serialu. Wygląda na to, że serial, który emitowano od 2006 roku przez 10 lat, ma jeszcze szanse na powrót na ekrany!

Okazuje się bowiem, że reżyser „Rancza” wciąż bierze pod uwagę kontynuowanie produkcji. Co prawda jeszcze nie wiadomo nic o wznowieniu prac nad nowymi odcinkami, jednak Wojciech Adamczyk na pytanie, czy „Ranczo” to już skończony rozdział, odpowiedział, że „jeszcze by tego nie przesądzał”.

"Ranczo". Źródło: Youtube SquickVOD
"Ranczo". Źródło: Youtube SquickVOD

Mówi się, że jeśli „Ranczo” miałoby doczekać się kontynuacji, w roli Kusego zobaczylibyśmy Roberta Gonerę – aktora, który pierwotnie miał zagrać tę postać, jednak zrezygnował na dwa tygodnie przed rozpoczęciem prac nad serialem.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

O tym się mówi w Polsce: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY

O tym się mówi na świecie: PAPIEŻ FRANCISZEK CHCE ZMIAN W WATYKAŃSKIM KODEKSIE KARNYM. BĘDZIE DUŻO ŁAGODNIEJ. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: MARZENA ROGALSKA OTRZYMAŁA WYJĄTKOWĄ WIADOMOŚĆ PO ODEJŚCIU Z TELEWIZJI POLSKIEJ. KASIA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI ZRUGANI PRZEZ FANÓW ZA JEJ TREŚĆ