Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Niegdyś znana głownie z roli Niani Frani w serialu o zabawnej rodzince, dziś wciela się w rolę twardzielki w mafijnych filmach Patryka Vegi.

47-letnia Agnieszka Dygant od pewnego momentu zaczęła szczególnie dbać o swój wygląd. Nie wszyscy byli zadowoleni z jej przemiany. Wielu zarzucało aktorce przesadę w korzystaniu z medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Agnieszka Dygant przez ten czas zmieniła w swoim wyglądzie sporo. Aktorka postanowiła zadbać o swój uśmiech i założyła aparat ortodontyczny, który rzekomo miał opowiadać za spora zmianę w jej wyglądzie. Ponadto zoperowała nos, podciągnęła brwi i wypełniła usta. Agnieszka zadbała także o swoją kondycję fizyczną.

Agnieszka Dygant pokazała dom

Agnieszka Dygant dzieli życie pomiędzy mieszkaniem w Warszawie a urokliwym domem na wsi, do którego udaje się w każdej możliwej chwili. Oba lokum aktorka urządziła bardzo urokliwie. Z profilu na Instagramie aktorki mozemy dowiedziec sie co nieco na temat stylu, w jakim postanowiła urządzić obie nieruchomości.

Agnieszka Dygant stawia na wnętrza z klimatem. Co wieczór może zasiąść przy przytulnym kominku i poczytac ksiazke. Romantycznego nastroju dodaje ustawiony w niedalekiej odległości duży, drewniany stół z krzesłami.

Wnętrza Dygant są ciepłe. Dominuje w nich drewno. Aktorka stawia głównie na czarne i białe akcenty. Wnetrze zdobia takze piekne lampy ze zdobieniami. Od świata zewnętrznego mieszkańców oddzielają ciężkie zasłony.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORAŻAJĄCA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO! CZY DUCH TATY NAWIEDZA MALEŃKĄ DZIEWCZYNKĘ? JASNOWIDZ OPOWIEDZIAŁ O NIETYPOWEJ SPRAWIE, KTÓRĄ WZIĄŁ NA TAPET

O tym się mówi w Polsce: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE Z UST MINISTRA ZDROWIA. TENDENCJA ZACZYNA SIĘ ODWRACAĆ. CO CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE? ADAM NIEDZIELSKI NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ

Z życia gwiazd: DOROTA WELLMAN SKONFLIKTOWANA Z MACIEJEM STUHREM? PREZENTERCE NIE SPODOBAŁO SIĘ JEDNO Z NAGRAŃ ZNANEGO AKTORA. CZY MIAŁA POWÓD DO ZŁOŚCI