Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie drożeje praktycznie wszystko. Ceny paliwa zwalają z nóg, a nie są to jedyne podwyżki, do jakich dochodzi. O wiele więcej musimy zapłacić za prąd i gaz. W górę idą także ceny żywności.

Takie kwoty to szaleństwo!

Portal o2 rozpoczął niedawno akcję #PrzyszedlRachunek, a internauci nieustannie nadsyłają do redakcji absurdalnie wysokie rachunki, które otrzymali w ostatnim czasie.

Jak podaje portal, ostatnio do redakcyjnej skrzynki trafił rachunek pani Magdy z Warszawy. Kobieta otrzymała ostatnio rachunek za prąd obejmujący okres września i złapała się za głowę. Ma bowiem do zapłaty 1425 zł!

Nie da się ukryć, że dla pani Magdy jest to niezwykle trudna sytuacja. Kobieta od wielu lat sama wychowuje dwójkę dzieci i zarabia tylko 1500 zł miesięcznie!

Wiele osób znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji!

- Dzień dobry. Jestem mamą dwójki dzieci. Obecnie wychowuje je sama. Moje rozliczenie za prąd bardzo mnie zszokowało. Moje dochody miesięczne to 1500 zł, więc nie jestem w stanie opłacić takiego rachunku. Boje się, że odetną nam prąd - napisała kobieta w swoim liście do redakcji.

Niestety, tak trudne sytuacje w wielu rodzinach będą zdarzać się coraz częściej. Co więcej, w ostatniej rozmowie z dziennikarzami portalu o2, ekonomista Michał Zuber zaznaczał, że nie jest wykluczone, że w ciągu kolejnych trzech lat ceny prądu wzrosną o 40%!

Jak informował portal "Życie Polska": THE VOICE OF POLAND: MAŁGORZATA CHRUŚCIEL ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE ODPADNIĘCIA Z PROGRAMU. NIE MILKNĄ ECHA DECYZJI SYLWII GRZESZCZAK. INTERNET WRZE

Przypomnij sobie: BEATA TADLA ZASKOCZYŁA SWOIM OBSERWATOROM PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM. DZIENNIKARKA OTWORZYŁA SIĘ NA TEMAT NIESAMOWITEGO DOŚWIADCZENIA. BYŁ TAM KSIĄDZ

Portal "Życie Polska" pisał również: DOROTA GARDIAS POINFORMOWAŁA WSZYSTKICH O STANIE SWOJEGO ZDROWIA. POGODYNKA ZMAGA SIĘ Z CIĘŻKĄ CHOROBĄ. GWIAZDA WŁAŚNIE ODEBRAŁA WAŻNE WYNIKI BADAŃ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORAŻAJĄCA SYTUACJA W SZPITALU W POLSCE. CHODZI O 1,5-ROCZNEGO CHŁOPCA, KTÓREGO LEKARZE WYPISALI DO DOMU. RODZICE NIE MOGĄ SIĘ POGODZIĆ ZE STRATĄ