Po ostatnim odcinku „The Voice of Poland” w sieci dosłownie zawrzało. Wokół Sylwii Grzeszczak rośnie sporo kontrowersji, gdyż trenerka zdecydowała się na eliminację ze swojej drużyny Małgorzaty Chruściel. Tym samym, młoda wokalistka pożegnała się z programem. Jednak internauci nie zgadzają się z tą decyzją, podkreślając, jak wielkim talentem i charyzmą obdarzona jest uczestniczka show.

Do tej pory Sylwia Grzeszczak nie skomentowała w mediach podjętej decyzji, lecz głos w sprawie postanowiła zabrać sama zainteresowana, czyli Małgorzata Chruściel. Wokalistka przekonuje, że podczas występu dała z siebie wszystko i nie miała wrażenia, aby jej wykonanie było aż tak złe.

Małgorzata Chruściel o ostatnim występie w „The Voice of Poland” przed odpadnięciem z programu. Co powiedziała?

W rozmowie z Wirtualną Polską, Małgorzata Chruściel przyznała, że długo wahała się przed tym, by przyjść na przesłuchania do programu i dała się namówić bliskim, choć sama nie czuła się gotowa. Obawiała się przede wszystkim kamer i ocen innych ludzi. Powiedziała również, że przez pandemię i długim okresie braku aktywności na scenie postanowiła dać sobie szansę i wziąć udział. Był to dla niej czas robienia rzeczy, których od zawsze się obawiała.

Wokalistka przyznaje, że choć trudno jej ocenić swój udział w programie to nie ma wrażenia, że zawiodła i dała plamę. Powiedziała przy tym, że stres podczas występów był naprawdę duży, do tego stopnia, ze schodząc ze sceny nic już nie pamiętała. Trudnością był również narzucony repertuar, co sprawiało, że wokalistka musiała sobie radzić z rozmaitymi piosenkami.

Co sądzi na temat swojego odpadnięcia z programu? Wyjawiła, że sama nie chciałaby być w skórze trenerów, bo ma świadomość tego, jak trudno dokonuje się takich wyborów i bierze za to wielką odpowiedzialność. Wyjawiła też, ze nie ma żalu do Sylwii Grzeszczak.

- Zaraz po ogłoszeniu tej decyzji spłynęła na mnie prawdziwa lawina bardzo pozytywnych głosów. To były tak przemiłe komentarze, że do końca nie mogę w nie uwierzyć – powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Jak informował portal "Życie Polska": KAMIL STOCH I JEGO ŻONA PRZEKAZALI WSPANIAŁĄ NOWINĘ WSZYSTKIM KIBICOM. FANI SKOCZKA MAJĄ WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE

Przypomnij sobie: NA JAW WYCHODZĄ PORAŻAJĄCE DONIESIENIA O SZPITALU, W KTÓRYM LEŻAŁA 30-LETNIA CIĘŻARNA. FAKTY PORUSZYŁY POLAKAMI. MIAŁO DOCHODZIĆ DO WIELU UCHYBIEŃ

Portal "Życie Polska" pisał również: ROLNIK SZUKA ŻONY: WOKÓŁ ROLNICZKI KAMILI POJAWIŁY SIĘ NAPRAWDĘ NIEPRZYJEMNE PLOTKI. WIELU WIDZÓW UZNAJE, ŻE JEST ZBYT WYBREDNA. PADŁY PRZYKRE SŁOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BARBARY KURDEJ-SZATAN PRZYBRAŁO NA SILE. AKTORKA MOŻE STRACIĆ LUKRATYWNY KONTRAKT REKLAMOWY. CZY SŁONO ZAPŁACI ZA JEDEN WPIS W SIECI