Kilka tygodni temu Dorota Gardias zmartwiła wielką rzeszę swoich fanów, ale przede wszystkim bliskich i przyjaciół. Okazało się bowiem, że pogodynka TVN otrzymała druzgocącą diagnozę – ma nowotwór piersi. Gwiazda postanowiła jednak się nie poddawać i za wszelka cenę dojdzie do wyleczenia i pełni sił.

Reakcja lekarzy była natychmiastowa – Dorota Gardias została skierowana na operację, która odbyła się pod koniec września. Zgodnie ze sztuką lekarską, chirurdzy podczas zabiegu przy wycinaniu zmian wysłali próbki do badań histopatologicznych. Gwiazda właśnie odebrała wyniki z laboratorium. Co z jej zdrowiem?

Dorota Gardias odebrała wyniki badań histopatologicznych po operacji. Podzieliła się nimi w Internecie

Gwiazda jakiś czas temu nie miała oporów w przekazaniu opinii publicznej informacji o tym, ze wykryto u niej nowotwór piersi. W trakcie rutynowych badań lekarz znalazł niewielki guzek, który na początku kazał tylko obserwować. Jednak zmiana zaczęła dokuczać prezenterce i po powtórnym badaniu okazało się, że zmiana nowotworowa.

Konieczna okazała się być natychmiastowa operacja, która odbyła się pod koniec września. W rozmowie z dziennikarzami po zabiegu Gardias przekazała, że czuje się dobrze, dochodzi do siebie i wszystko przebiegło dobrze.

Jednak gwiazda przez dłuższy czas żyła w niepokoju, gdyż czekała na wynik badań histopatologicznych. Szczęśliwie okazało się, że wycięty guzek nie jest złośliwy i nie trzeba wdrażać dodatkowego leczenia w postaci radioterapii lub chemioterapii.

Jednak bardzo ważne jest, aby kontrolowała regularnie swój stan zdrowia.

- Bałam się, bo to taka choroba, na którą nie ma się wpływu, gdy się zachoruje, już nic nie można zrobić i ta bezradność jest przerażająca – powiedziała Dorota Gardias w rozmowie z „Faktem”, cytowana przez portal Pomponik.

Zwróciła się również do pań, które zaniedbują profilaktykę, aby jak najszybciej udały się do lekarza i przeprowadziły niezbędne badania.

Dorota Gardias / YouTube:  KimKim.pl
Dorota Gardias / YouTube: KimKim.pl

Jak informował portal "Życie Polska": KAMIL STOCH I JEGO ŻONA PRZEKAZALI WSPANIAŁĄ NOWINĘ WSZYSTKIM KIBICOM. FANI SKOCZKA MAJĄ WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE

Przypomnij sobie: NA JAW WYCHODZĄ PORAŻAJĄCE DONIESIENIA O SZPITALU, W KTÓRYM LEŻAŁA 30-LETNIA CIĘŻARNA. FAKTY PORUSZYŁY POLAKAMI. MIAŁO DOCHODZIĆ DO WIELU UCHYBIEŃ

Portal "Życie Polska" pisał również: ROLNIK SZUKA ŻONY: WOKÓŁ ROLNICZKI KAMILI POJAWIŁY SIĘ NAPRAWDĘ NIEPRZYJEMNE PLOTKI. WIELU WIDZÓW UZNAJE, ŻE JEST ZBYT WYBREDNA. PADŁY PRZYKRE SŁOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BARBARY KURDEJ-SZATAN PRZYBRAŁO NA SILE. AKTORKA MOŻE STRACIĆ LUKRATYWNY KONTRAKT REKLAMOWY. CZY SŁONO ZAPŁACI ZA JEDEN WPIS W SIECI