Nikt nie ma chyba wątpliwości, co do tego, że rola Pierwszej Damy nie należy do najłatwiejszych. Mimo, iż to Andrzej Duda ma najwięcej obowiązków jako prezydent, jego żona również nie może cieszyć się czasem wolnym!

Pojawił się apel do Pierwszych Dam!

Jak doskonale wiemy, Pierwsza Dama bardzo często udziela się w różnych akcjach charytatywnych czy też społecznych. Jednak ostatnio zachowanie Agaty Dudy mocno zawiodło wiele osób!

Portal Super Express podaje, że jakiś czas temu stowarzyszenie Kobiety Filmu zwróciło się do Agaty Dudy, Jolanty Kwaśniewskiej, Danuty Wałęsy oraz Anny Komorowskiej o reakcję w sprawie imigrantek, a także ich dzieci przebywających obecnie na naszej granicy.

Okazuje się, że zarówno Anna Komorowska jak i Jolanta Kwaśniewska udały się do Michałowa. Żona Lecha Wałęsy także mocno łączy się z manifestem, jednak ze względu na swoje zdrowie nie mogła dotrzeć na miejsce.

Wiele osób jest zawiedzionych postawą Agaty Dudy!

- Serce, wsparcie finansowe i po raz kolejny zaapelować o więcej empatii oraz przede wszystkim o umożliwienie lekarzom niesienia pomocy bezpośrednio w strefie zagrożenia, a także o umożliwienie na tym terenie działania organizacji humanitarnych – mówiła Jolanta Kwaśniewska nieco zawiedziona tym, że jako już była Pierwsza Dama nie może zbyt wiele wnieść w tej sprawie.

Na miejscu nie pojawiła się jednak obecna Pierwsza Dama – Agata Duda. Co więcej, żona Andrzeja Dudy nie odpowiedziała także na wystosowany do niej apel! Takie zachowanie mocno zniesmaczyło i zawiodło wiele osób zaangażowanych w sprawę uchodźców.