Żona prezydenta, Andrzeja Dudy pojawiła się ostatnio na jednej z uroczystości w dość oryginalnej i nietypowej kreacji. Internauci mają bardzo mieszane uczucia – co takiego zatem założyła Pierwsza Dama?

Niemal wszyscy celebryci, a już zwłaszcza osoby pełniące bardzo ważne funkcje w kraju mają swoich własnych stylistów. Rolą takich osób jest zadbanie, aby owa znana osobistość zawsze prezentowała się atrakcyjnie oraz ubiór był odpowiedni do sylwetki, danej okazji, a także pasujący do trendów.

Okazuje się jednak, że nie zawsze stylista ma dobry pomysł co do kreacji, jaką sugeruje założyć gwiazdom. Pod najnowszymi zdjęciami Agaty Dudy, które pojawiły się w sieci wręcz zawrzało!

Fanom nie podoba się ta kreacja!

Kilka dni temu miała miejsce uroczystość wręczenia odznaczenia państwowego Arcymistrzowi Janowi Krzysztofowi Dudzie. Mężczyzna ten zdobył owe wyróżnienie w grze w szachy.

Na tej ważnej dla szachisty ceremonii pojawiła się sama para prezydencka, która to wyróżnienie mu wręczała. Pierwsza Dama założyła wzorzystą sukienkę na długi rękaw, sięgającą po same kostki. Suknia wykonana została z błyszczącego materiału, a pasek w talii dobrze ją uwydatniał.

Fani jednak skrytykowali suknię pisząc, że jest za długa, a sam wzór lepiej pasuje na... pokrycie sofy! Czy mają rację?

Agata Duda / pomponik.pl