Barbara Kurdej-Szatan i jej rodzina są w siódmym niebie, odkąd na świat przyszedł jej synek Henio. Jako pierwszy o przyjściu na świat chłopca poinformował jego tata, Rafał Szatan, a wkrótce na Instagramowych profilach pary mogliśmy podziwiać zdjęcia z maluszkiem w ramionach mamy, taty i starszej siostry.

Ostatnio Barbara Kurdej-Szatan postanowiła pokazać maleńkiemu synowi świat i zabrała całą rodzinę na pierwszy spacer. Zdjęcia z tego wydarzenia na tle pięknej, wczesnojesiennej natury znalazły się w sieci. Dzięki nim mogliśmy się dowiedzieć, czym jeździ mały Henio Szatan.

Wózek, w który wyposażyła syna Barbara Kurdej-Szatan wcale nie kosztował fortuny, zatem aktorka nie poszła śladem swoich koleżanek z show-biznesu, które potrafią wydać na wózek, a nawet kilka, prawdziwe krocie.

Choć aktorka nie postawiła na luksusy to doskonale wie, że dziecka nie obchodzi metka, a to, czy pojazd, którym się porusza jest wygodny i dobrze się w nim i tak naprawdę to ma największe znaczenie!

Barbara Kurdej-Szatan kupiła wózek, na który nie trzeba wydawać całych oszczędności!

Aktorka zabrała synka, męża i córkę na wspólny spacer, a wkrótce na Instagram aktorki trafiły zdjęcia ze wspólnej rodzinnej wyprawy.

- Pierwszy spacer :))) jest szczęście !!! – napisała aktorka pod fotografiami, cytowana przez „Super Express”.

Okazuje się, że aktorka nie wydała fortuny na wózek, w którym wozi małego Henia. Model na który się zdecydowała kosztuje od 2 do 4 tysięcy złotych, co na celebryckie standardy nie jest wygórowaną kwotą. Aktorce zależało jednak na wygodzie i funkcjonalności i to jest najważniejsze.

Jak informował portal "Życie PL": MARCIN PROKOP W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O PRACY W TELEWIZJI POLSKIEJ. DZIENNIKARZ POWIEDZIAŁ WPROST, JAK WYGLĄDA ZATRUDNIENIE W TVP, MOCNE SŁOWA

Przypomnij sobie: NAPRAWDĘ NIESAMOWITE WIEŚCI O ROBERCIE LEWANDOWSKIM! PIŁKARZ ZOSTANIE BOHATEREM SERIALU, JEDNA ZE STACJI TELEWIZYJNYCH OFICJALNIE TO POTWIERDZIŁA

Portal "Życie PL" pisał również: NAJNOWSZE ZDJĘCIE MAŁGORZATY ROZENEK KOMPLETNIE ZASKOCZYŁO JEJ FANÓW. CELEBRYTKA W OGÓLE SIEBIE NIE PRZYPOMINA, TO MOŻE BYĆ FILMOWA CHARAKTERYZACJA