Sprawa głośnego rozwodu Daniela Martyniuka z Eweliną z Russocic raczej szybko nie ucichnie tym bardziej, że nieustannie medialną dyskusję na ten temat rozgrzewają kolejne wypowiedzi Daniela Martyniuka i jego matki.

Zgodnie z wyrokiem sądu, rozwód został orzeczony z winy pozwanego Daniela Martyniuka i sędzia zobowiązał syna króla disco polo do płacenia alimentów nie tylko na córkę, Laurę w wysokości 1,2 tysiąca złotych, ale również byłej żonie Ewelinie na kwotę 2 tysięcy złotych.

Jednak już po wyjściu z sądu Daniel Martyniuk odgrażał się dziennikarzom, że nie zamierza płacić eks małżonce i ma plan odwołania się od postanowienia sądu, gdyż Ewelina miała „naciągać go na kasę i złapać na dziecko”. Dodatkowo, Danuta Martyniuk spodziewa się, że 21-latka nie odda liczącego sto lat pierścionka zaręczynowego, który ma być rodzinną pamiątką.

Danuta Martyniuk ostro o byłej synowej!

Emocje po rozwodzie wciąż nie opadły, a sama Danuta Martyniuk dość mocno odczuwa wyrok sądu, zgodnie z którym alimenty przyznano nie tylko wnuczce – co uważa za właściwe i sprawiedliwe – ale również byłej żonie jej syna. Swoje zdanie przedstawiła w „Twoim Imperium”, cytowanym przez „Super Express”.

– Na wnuczkę 1200 zł nie będę żałować, ale Ewelinie z jakiej racji? Zaraz znajdzie sobie faceta i my mamy ich utrzymywać? Niech się weźmie do roboty, a nie zdziera z Zenka – powiedziała wprost żona króla disco polo, który jest milionerem.

To pierwsza taka wypowiedź matki Daniela Martyniuka, w którą wmieszała swojego męża. Do tej pory muzyk najwidoczniej nie chciał mieszać się w całą sprawę.

fot. Youtube @PrzeambitniPL

Jak informował portal "Życie PL": MARCIN PROKOP W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O PRACY W TELEWIZJI POLSKIEJ. DZIENNIKARZ POWIEDZIAŁ WPROST, JAK WYGLĄDA ZATRUDNIENIE W TVP, MOCNE SŁOWA

Przypomnij sobie: NAPRAWDĘ NIESAMOWITE WIEŚCI O ROBERCIE LEWANDOWSKIM! PIŁKARZ ZOSTANIE BOHATEREM SERIALU, JEDNA ZE STACJI TELEWIZYJNYCH OFICJALNIE TO POTWIERDZIŁA

Portal "Życie PL" pisał również: NAJNOWSZE ZDJĘCIE MAŁGORZATY ROZENEK KOMPLETNIE ZASKOCZYŁO JEJ FANÓW. CELEBRYTKA W OGÓLE SIEBIE NIE PRZYPOMINA, TO MOŻE BYĆ FILMOWA CHARAKTERYZACJA