Choć wydawało się, że nic nie może zmącić szczęścia i spokoju, jaki od kilku miesięcy panuje w życiu Michała Wiśniewskiego to na lidera Ich Troje spadła wielka tragedia. Muzyk, który już wkrótce powita na świecie piąte dziecko – drugiego syna, którego urodzi świeżo upieczona żona, Pola, zamieścił w sieci naprawdę poruszający serca wpis.

Wokalista jest przygnębiony, gdyż zmarł jeden z jego najbliższych przyjaciół! Michał Wiśniewski wystosował wzruszające pożegnanie, łzy same napływają do oczu.

Michał Wiśniewski we wzruszających słowach żegna wieloletniego przyjaciela. Adam Śledzianowski nie żyje

Choć w życiu Michała Wiśniewskiego nie brakuje obecnie pięknych momentów to niestety, obecna sytuacja do takowych nie należy. W poniedziałek wieczorem wokalista Ich Troje zamieścił w sieci wpis, który naprawdę porusza do głębi.

Okazuje się, że zmarł przyjaciel Wiśniewskiego, Adam Śledzianowski. Poprzez social media muzyk przekazał rodzinie najszczersze kondolencje i w piękny sposób pożegnał się z wiernym druhem od lat.

– Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło… Adam Śledzianowski. Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje. Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany! – napisał w social mediach Michał Wiśniewski, cytowany przez Jastrząb Post.

Fani Wiśniewskiego niemal od razu zareagowali na wzruszający post.

– Wielkie wyrazy współczucia. Miałam okazję poznać go na jednym z koncertów, przemiły człowiek.

– Jestem w szoku, taki pełen życia chłopak zawsze uśmiechnięty. Najszczersze kondolencje dla rodziny i przyjaciół – piszą fani Wiśniewskiego.

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu,...

Posted by Michał Wiśniewski on Monday, September 28, 2020

Jak informował portal "Życie PL": MARCIN PROKOP W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O PRACY W TELEWIZJI POLSKIEJ. DZIENNIKARZ POWIEDZIAŁ WPROST, JAK WYGLĄDA ZATRUDNIENIE W TVP, MOCNE SŁOWA

Przypomnij sobie: NAPRAWDĘ NIESAMOWITE WIEŚCI O ROBERCIE LEWANDOWSKIM! PIŁKARZ ZOSTANIE BOHATEREM SERIALU, JEDNA ZE STACJI TELEWIZYJNYCH OFICJALNIE TO POTWIERDZIŁA

Portal "Życie PL" pisał również: NAJNOWSZE ZDJĘCIE MAŁGORZATY ROZENEK KOMPLETNIE ZASKOCZYŁO JEJ FANÓW. CELEBRYTKA W OGÓLE SIEBIE NIE PRZYPOMINA, TO MOŻE BYĆ FILMOWA CHARAKTERYZACJA