Padły naprawdę mocne słowa, o które trudno podejrzewać zdystansowaną do tej pory i nastawioną pozytywnie do synowej Danutę Martyniuk. Dziś żoną króla disco polo powiedziała wprost, co myśli o byłej już synowej, a te słowa odbiją się szerokim echem.

Wypowiedziała pod adresem Eweliny naprawdę wiele bardzo gorzkich słów, aż trudno w niej uwierzyć!

Danuta Martyniuk o byłej synowej. Jej słowa są naprawdę ostre!

Daniel Martyniuk i jego żona Ewelina rozwiedli się na pierwszej rozprawie. Białostocki sąd zasądził 21-latce alimenty na rzecz wspólnej córki, Laury. W ostatnim czasie wiele było afer z Danielem Martyniukiem w roli głównej.

Syn gwiazdy disco polo wdawał się w internetowe pyskówki z innymi znanymi osobami, wyzywał m.in. jeden z podlaskich hoteli czy lekarzy z Białegostoku, ale stawiał również zarzuty pod adresem swojej byłej żony. Mówił, że jest osobą łasą na pieniądze i dlatego za niego wyszła.

Danuta Martyniuk postanowiła przerwać milczenie po rozprawie i w podobnym do syna tonie wypowiedziała się na temat Eweliny. Nie zostawiła suchej nitki na synowej!

– Nie chciałam tego wesela, ale oni ze wsi „musi być wesele, bo co ludzie z wioski powiedzą”. Ona prowokowała Daniela, jak była w Białymstoku to ciągle z mamusią na telefonie. Mamusia nawet w dniu poprawin przyniosła Danielowi koszulę jej męża, żeby tą założył, a nie tą, co on chciał. Afery z byle czego – powiedziała wprost Danuta Martyniuk w rozmowie z „Faktem”, cytowana przez Jastrząb Post.

Danuta Martyniuk stwierdziła również, że Ewelina i wnuczka Laura zawsze mogła liczyć na pomoc finansową i materialną ze strony Martyniuków. Danuta co miesiąc miała jej wysyłać 2-3 tysiące, a dodatkowo Laura dostała wózek za 12 tysięcy. Nawet pierścionek zaręczynowy była rodzinną pamiątką.

Kobieta zdradziła również, że nie zamierza łożyć na Ewelinę, choć sąd przyznał jej alimenty.

– I co, ona znajdzie sobie faceta i my jej faceta będziemy utrzymywać? Bez przesady – wyjaśniła bez ogródek.

fot. YouTube @TVP

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA