Zachwyty i rozczarowania – tak można podsumować drugi odcinek „Rolnik szuka żony”, w którym doszło do spotkań rolników i rolniczki Magdy z potencjalnymi kandydatkami i kandydatami na żony i męża. To już najwyższy czas. Odbyło się to na bazie otrzymanych wcześniej i przekazanych przez Martę Manowską listów. To był naprawdę trudny moment!

Okazuje się, że spore kłopoty miał Paweł, któremu do gustu przypadło aż osiem kobiet, lecz z tego grona najbliżej mu było do Sandry, która nigdy nie mieszkała na wsi i ciężko było jej określić, czy da sobie radę w nieznanej rzeczywistości. Marta była mu bardzo bliska i rozmawiali tak, jakby znali się całe życie, a z Martyną weszli w poważny ton, gdy rozmawiali o jej trudnej przeszłości związanej ze związkami. Paweł nie ukrywa, że to ona jest jego faworytką.

View this post on Instagram

Komplemenciarz :)

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Rolnicy zaprosili kandydatki i kandydatów do gospodarstw. Było ciekawie!

Dawid natomiast porozmawiał z Patrycją, która mówiła później, że było „mocno”. Rolnikowi do gustu przypadła również Magdalena, która miała namieszać mu w głowie swoją otwartością. Nie ukrywała, że lubi jeść i sporo imprezuje.

Rolniczka Magda natomiast ma słabość do Adama, w którym odnajduje wiele ważnych dla niej u mężczyzny cech.

Spore zamieszanie wywołał Maciek, który na kandydatkach zrobił ogromne wrażenie. Wiadomo, że tu będzie się działo!

Najwięcej działo się jednak u Józka, który naraził się jednej ze swoich kandydatek. W trakcie rozmowy z Marysią stwierdził, że boi się, iż kobieta może go w sobie rozkochać i opuści. Grażyna znów uważała go za dżentelmena, a Barbara uznała, że rolnik ma wielką klasę.

Niestety – jak przekonuje Plotek – w trakcie rozmowy z Janiną, pomylił uczestniczkę z Ewą. Widać było, że zmieszana kobieta straciła trochę ochotę na dalszą pogawędkę.

Jak potoczą się losy rolników? Zobaczymy w kolejnym odcinku programu już w niedzielę!

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA