Okazuje się bowiem, że Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła korzystać do maksimum e swojej popularności i ma zamiar wpuścić kamery telewizji TVN do swojego domu, co spowoduje, że wszyscy Polacy będą obserwować nie tylko życie Majdanów, ale wspólnych synów Rozenków.

Właśnie tym ma nie być zachwycony Jacek Rozenek. Tygodnik „Na Żywo” przekonuje, że aktor nie chce, by Tadzio i Staś byli na świeczniku!

Jacek Rozenek ma sprzeciwiać się występom swoich synów w nowym show z udziałem Magłorzaty Rozenek i Radosława Majdana!

Niedawno wyszło na jaw, że TVN przymierza się do stworzenia nowego programu reality show z udziałem Majdanów, którego roboczy tytuł to „Cały ten Majdan”. Ma on być polskim odpowiednikiem „Rodziny Kardashianów”, jednak właśnie to ma być kością niezgody między byłymi małżonkami.

Będąca w blasku fleszy od dawna Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wyrazić zgodę na udział w programie i wpuścić kamery do wspólnego domu. W programie będzie można posłuchać o rodzinnych sekretach Małgorzaty i Radosława.

Jednak Jacek Rozenek, były mąż gwiazdy TVN i ojciec jej dwóch synów – Stasia i Tadzia ma nie być – delikatnie mówiąc – zachwycony tym pomysłem.

View this post on Instagram

#work #pytanienasniadanie

A post shared by Jacek Rozenek (@rozenekjacek) on

O sprawie poinformował tygodnik „Na Żywo” powołując się na znajomego aktora.

– Uważa, że dorastający synowie zasługują na normalne dzieciństwo i przede wszystkim prywatność – wyjaśnia informator pisma, cytowany przez Pomponik.

Trudno się temu dziwić, na profilach społecznościowych aktora jest niewiele zdjęć z synami, ze względu na ochronę ich prywatności.

Sam aktor nie chce wypowiadać się na ten temat i pytany przez „Na Żywo” o sprawę podmówił komentarza.

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA