Barbara Kurdej-Szatan swego czasu była topową aktorką w Polsce. Do show biznesu przebojowo dostała się jako „blondynka z Playa” i zrobiła zawrotną karierę grając w serialach i filmach, występując w różnorodnych programach oraz reklamując rozmaite produkty.

Ostatnio jednak jej kariera nieco przygasła. Celebrytka mocno związana była z przez jakiś czas z Telewizją Publiczną, niestety poglądy polityczne sprawiły, że została odstawiona na boczny tor i szuka intensywnie możliwości zarobków u konkurencji.

Mówi się, że najbardziej marzy się jej praca w telewizji TVN. Kilka lat temu nawet próbowała się tam zaczepić jako prowadząca „Mam Talent”.

Barbara Kurdej-Szatan/ YouTube @tvnpl
Barbara Kurdej-Szatan/ YouTube @tvnpl

Bolesna porażka

Jak donoszą portale plotkarskie, Barbara Kurdej-Szatan była już w trakcie zaawansowanych rozmów i została już nawet zaproszona na zdjęcia próbne z Marcinem Prokopem jednak jej marzenia niespodziewanie legły w gruzach.

„Kurdej wypadła źle na zdjęciach i TVN jej nie wziął” – powiedział informator portalu Pudelek.

Oprócz sławy, aktorce przepadł także spory zarobek. Prowadzący za sezon programu czyli około trzech miesięcy pracy otrzymują około 100-150 tysięcy złotych.

Myślicie, że po definitywnym odejściu Szymona Hołowni celebrytka dostanie kolejną szansę w TVN? A może poprowadzi inny program? Chcielibyście ja zobaczyć w tej roli?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Udostępniono nowe oświadczenie majątkowe Jarosława Kaczyńskiego. Wiadomo ile zarobił na swoim stanowisku w rządzie. Te sumy mogą zdziwić

Jak informował portal „Życie.pl”: Jaka pogoda czeka nas w najbliższe wakacje? Krzysztof Jackowski już to wie. Jasnowidz ujawnił kiedy możemy się spodziewać wysokich temperatur

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Rafał Brzozowski zdobył się na niezwykły gest. Niewielu spodziewało się, że stać go na coś podobnego

Zobacz także: Ujawniono ostatnią wolę księcia Filipa. Wiadomo już czy buntowniczy książę Harry może liczyć na jakąś pokaźną sumkę od swojego dziadka