Siódma edycja „Rolnik szuka żony” wystartowała w ostatnią niedzielę i wszyscy z utęsknieniem czekają na moment, w którym poznamy wybranki i wybranków uczestników tego sezonu programu. Okazuje się, że przełomowy odcinek już w najbliższą niedzielę, a jego zwiastun trafił do Internetu. Sprawa jest naprawdę gorąca!

Wiadomo, że jesienna edycja „Rolnika” obfituje w zaskoczenia i ciekawych uczestników. Wśród nich jest między innymi, jedyna rolniczka w składzie, Magda, która pobiła rekord otrzymanych listów. To również 68-letni Józef z Lubelszczyzny, który nie ukrywa, że jest fanem fizycznej bliskości i liczy się dla niego wygląd potencjalnej partnerki.

„Rolnik szuka żony 7”: rolnicy zaprosili do domów kandydatki i kandydatów. Do Internetu trafił zwiastun najnowszego odcinka programu

Nie da się ukryć, że każdy nowy sezon „Rolnika…” wzbudza niemałe emocje wśród widzów, a nowe odcinki przynoszą wiele cennych spostrzeżeń. Choć w wielu przypadkach się nie udało to dzięki autorskiemu programowi TVP udało się połączyć węzłem małżeńskim kilka par, które dziś cieszą się szczęściem i dochowały się również dzieci.

Kolejny sezon zapowiada się naprawdę ciekawie, gdyż wybrano naprawdę nietypowych uczestników, w tym m.in. Pawła, obieżyświata, który postanowił zostać farmerem i zająć się hodowlą nietypowych krów, czy 68-letniego Józefa, który ma dużo zapału.

W Internecie pojawił się zwiastun nowego odcinka „Rolnik szuka żony”, z którego możemy się dowiedzieć, że farmerzy i rolniczka Magda postanowili zaprosić konkretne osoby na swoje gospodarstwa. Emisja epizodu już 20 września w niedzielę.

W materiale możemy zobaczyć, że Magda postanowiła przyjrzeć się bliżej wielu kandydatom i zaprosiła do siebie spore grono, a Maciej – zauroczony pewną nauczycielką – postanowił zaproponować jej przyjazd.

Wiadomo, że z grona zaproszonych osób odpadnie część, a te, które pozostaną będą walczyć o względy i miłość rolników.

Najgorsze jest to, że do niedzieli wciaż tak daleko...

Posted by Rolnik szuka żony TVP on Tuesday, September 15, 2020

Jak informował portal "Życie PL": JAKA POGODA CZEKA NAS W DRUGIEJ POŁOWIE WRZEŚNIA? SYNOPTYCY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, TO BĘDZIE WYJĄTKOWE ZAKOŃCZENIE LATA

Przypomnij sobie: NAJNOWSZE INFORMACJE O JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM. PREZES PIS ZAANGAŻOWAŁ SIĘ W PEWNĄ AKCJĘ. TO NAGRANIE ROBI FURORĘ W SIECI

Portal "Życie PL" pisał również: PRAWIE SETKA UCZNIÓW TRAFIŁA NA KWARANTANNĘ. ZAKAŻONA NAUCZYCIELKA MOGŁA PRZEKAZAĆ WIRUSA DALEJ, SPRAWĘ KOMENTUJE RZECZNIK WOJEWÓDZKIEGO SANEPIDU