To nie pierwsza próba Justyny Żyły przed kamerami. Wpierw mogliśmy ją zobaczyć m.in. w „Tańcu z Gwiazdami”, poprowadziła również program kulinarny i autorskie show zjednujące zwaśnione pary.

Sława aspirującej celebrytki odrobinę jednak przycichła i Justyna Żyła postanowiła znów pokazać się szerokiej publiczności. Tym razem, pokazała się w niezwykle popularnym w telewizji TVN serialu paradokumentalnym „Szpital”. Zagrała samą siebie, a jej bohaterka stara się pomóc młodej dziewczynie w podjęciu niezwykle ważnej decyzji w życiu!

Justyna Żyła w serialu paradokumentalnym „Szpital”. Jak wygląda odcinek z jej udziałem?

Nie da się ukryć, że Justyna Żyła szybko zdobyła popularność na kanwie rozstania z popularnym skoczkiem, Piotrem Żyłą. Kobieta wykorzystała piec minut w mediach i znalazła się na okładce „Playboya”, trafiła do „Tańca z gwiazdami”, a także prowadziła program o rodzinnych niesnaskach.

Kobiecie udało się również zgromadzić sporą liczbę obserwatorów na Instagramie, gdzie chwali się nie tylko rodziną, ale swoimi kulinarnymi popisami. Tu również dzieli się wyznaniami na temat byłego męża, które najczęściej nie są dla niego pozytywne.

Jednak celebrytka postanowiła pójść o krok dalej i zaangażować się w nietypowy projekt. Energiczna 33-latka pojawiła się w jednym z ostatnich odcinków paradokumentu emitowanego w TVN „Szpital”, gdzie zagrała samą siebie. W opisie postaci określono ją jako "znaną osobowość medialną" i "blogerkę kulinarną". Jaki był temat tego epizodu?

– Pacjentką ordynatora szpitala, dr. Piotra Wójtowicza, jest 18-latka, która kilka dni wcześniej urodziła dziecko. Na próbie zostawienia dziecka w szpitalu przyłapuje ją Justyna Żyła. Znana osobowość medialna i blogerka kulinarna odwiedzała na SOR-ze swoją koleżanką. Kobietę niepokoi zachowanie nastolatki. Jest jej żal dziewczyny i mocno w nią wierzy. Zagrzewa do walki o siebie i dziecko, ponieważ widzi, że 18-latka wcale nie chce porzucić dziecka – możemy przeczytać w opisie odcinka, cytowanym przez serwis Plotek.

fot. screen TVN

Jak informował portal "Życie": UCZESTNICZKA "TOP MODEL” DODAŁA ZDJĘCIE Z NOWONARODZONĄ CÓRKĄ. DZIEWCZYNA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM CIĘŻKIM PORODZIE. TYCH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: ROKSANA WĘGIEL ZADZIWIŁA WSZYSTKICH SWOIM ODWAŻNYM WYZNANIEM. CZY FANI PÓJDĄ JEJ ŚLADEM? WOKALISTKA ŻYCZY WSZYSTKIM, ABY SAMI SIĘ PRZEKONALI

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA TVN NIE POWSTRZYMAŁA SIĘ I POWIEDZIAŁA KILKA GORZKICH SŁÓW PIERWSZEJ DAMIE! OCENIŁA JEJ STYL, TE SŁOWA ZDUMIEWAJĄ