Jak podaje portal "Interia", zespół Perfect poinformował fanów, że kończy swoją muzyczną działalnoś. Decyzja muzyków została ogłoszona w oficjalnym oświadczeniu, które było konsekwencją wcześniejszej decyzji Grzegorza Markowskiego o odejściu z Perfectu.

Perfect żegna się z fanami

Pierwsze informacje o tym, że zespół Perfect planuje zejść ze sceny pojawiły się w październiku 2019 roku. Poinformowano wówczas, że połowie lutego 2020 roku zespół ruszy w ostatnią wspólną trasę koncertową, której hasłem przewodnim były słowa jednej z piosene Perfectu: "trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść".

Wspomniana trasa koncertowa miała być z jednej strony sposobem świętowania 40-lecia działalności grupy, a także okazją do pożegnania z wiernymi fanami. Niestety na przeszkodzie zrealizowaniu tego planu stanęła epidemia koronawirusa, która wymusiła dwukrotne przełożenie trasy. Najpierw miała się ona odbyć jesienią 2020 roku, a potem latem tego roku.

Fanami Perfectu wstrząsnęło wydane przez Grzegorza Markowskiego w kwietniu tego roku oświadczenie, w którym przekazał, że nie jest już w stanie grać takich samych koncertów, jak w poprzednich latach. Wśród powodów podjęcia decyzji o odejściu Markowski wymienił między innymi swój pogarszający się stan zdrowia.

Po odejściu lidera Perfectu, pozostali członkowie zespołu nie kryli zaskoczenia decyzją wokalisty. W obliczu niespodziewanej decyzji Grzegorza i im nie pozostało nic innego, jak tylko pożegnać się ze swoimi wiernymi fanami. "Zespół Perfect odchodzi i do historii, ale nasza muzyka pozostanie z Wami na zawsze" - czytamy na facebookowym profilu zespołu.

Zaskoczyła was decyzja członków zespołu Perfect?

To też może cię zainteresować: Ewa Krawczyk ma dosyć sporu z pasierbem? Co wybłagała u samego biskupa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński zabrał głos w sprawie Beaty Szydło. Padły mocne słowa. Była premier z pewnością się ich nie spodziewała

O tym się mówi: Czternasta emerytura jednak co rok? Tadeusz Cymański przedstawił mocne stanowisko w tej sprawie