Justyna Żyła lubi zaskakiwać swoich fanów i wychodzi jej to naprawdę dobrze i pozytywnie. Nastała jesień i celebrytka postanowiła, że czas na zmiany. Podstawą jej metamorfozy na tę porę roku okazała się być całkiem nowa fryzura. Niektórzy mieli problem z rozpoznaniem Justyny Żyły, co za przemiana!

Była żona skoczka narciarskiego jest obecna w polskim show-biznesie od ponad dwóch lat, gdy do mediów trafiły informacje o dość krwawym rozwodzie z Piotrem Żyłą. Do tej pory energiczną blondynkę mogliśmy zobaczyć m.in. na okładce „Playboya”, w „Tańcu z Gwiazdami”, prowadziła również autorski program o łagodzeniu rodzinnych sporów. Niedawno postanowiła pokazać się w jednym z odcinków serialu paradokumentalnego „Szpital” w TVN.

Celebrytka chce poprawić swój wizerunek i od dawna korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, robi to jednak z wyczuciem i smakiem, aby nie przesadzić. Jednak ma to nie być koniec, a dopiero początek. Justyna Żyła postawiła na całkowitą wizualną metamorfozę! Teraz naprawdę mocno zaskoczyła fanów na Instagramie!

Justyna Żyła inwestuje w wizerunek! Postanowiła zmienić fryzurę, wiele osób ostro zaskoczonych jej przemianą!

Krótsze włosy i koniec z platyną na głowie – Justyna Żyła postanowiła sporo zmienić w swojej fryzurze. Na jesień postawiła na znacznie bardziej naturalny blond. Może nie jest to drastyczna zmiana, ale zdecydowanie zauważalna. Ma to być pierwszy etap jej zmian wyglądu i wizerunku.

– Jesiennej metamorfozy etap pierwszy. Jak dobrze mieć wokół siebie młodych zdolnych ludzi. Jak wam się podoba? – napisała pod zdjęciem tuż po wizycie u fryzjera na Instagramie, cytowana przez Plotek.

Czy fanom się podoba? I to jak! Wielu uznało, że Justyna Żyła w bardziej naturalnym wydaniu to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

– Podoba się! Bardzo subtelny kolor. Teraz jeszcze na próbę makijaż bez dolnej kreski na oku. Chciałabym tak Panią zobaczyć. Wydaje mi się, że może być pięknie.

– Powiem, że o wiele lepiej w tym kolorze – internauci się wyjątkowo zgodni.

Jak informował portal "Życie PL": „ROLNIK SZUKA ŻONY 7”: ROLNICY JUŻ WYBRALI, DO ICH DOMÓW TRAFIŁY KANDYDATKI I KANDYDACI! W SIECI UKAZAŁ SIĘ ZWIASTUN NAJNOWSZEGO ODCINKA

Przypomnij sobie: JUSTYNA ŻYŁA ZASKOCZYŁA! CELEBRYTKA POSTANOWIŁA SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ W AKTORSTWIE, ZAGRAŁA SAMĄ SIEBIE W PARADOKUMENCIE

Portal "Życie PL" pisał również: WRACA SPRAWA ROZWODU MARYLI RODOWICZ! WIADOMO, CO MARIA SZABŁOWSKA POWIEDZIAŁA PODCZAS OSTATNIEJ ROZPRAWY, WSZYSTKO WYSZŁO NA JAW