Katarzyna Skrzynecka niedawno powaliła wszystkich na kolana swoim naprawdę zaskakującym wyznaniem – okazuje się bowiem, że gwiazda tak bardzo kocha Grecję, której serce oddała wiele lat temu (nadała zresztą greckie imię swojej córce), że postanowiła zamieszkać w tym pięknym śródziemnomorskim kraju!

Znaczną część roku spędza właśnie w Grecji. Jednak przebywanie poza granicami ojczystego kraju, gdy się w nim pracuje musi nastręczać sporo trudności. Okazuje się, że Katarzynie Skrzyneckiej nic nie jest straszne – na nagrania show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”, a także na kręcenie odcinków do „Na dobre i na złe” lata do Polski samolotem!

Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła wszystkich! Na co dzień mieszka w Grecji, do Polski lata samolotem!

To naprawdę nietypowe rozwiązanie, ale gwiazda przekonuje, że to nic wielkiego, a ona sama świetnie się do tego przystosowała i przyzwyczaiła. To dla niej żaden problem!

– Gdy kręcimy odcinki na sezon jesienny, to zdarza się tak, że jestem w Grecji z rodziną i przylatuję tanimi liniami lotniczymi tylko na jeden odcinek – opowiada serwisowi Pomponik.

Przekonuje, że z Grecji wylatuje samolotem rano, przez cały dzień realizuje program, po czym nocą wraca do domu na południu Europy.

– Za niewielkie pieniądze można przelecieć do pracy z innego kraju i jeszcze tam wrócić wyjaśnia – dodaje Skrzynecka.

Okazuje się, że jedyna niedogodność to czasem męczący fani, którzy błagają o autograf, gdy gwiazda jest wyczerpana po całym dniu pracy, ale i tak odkłada złe samopoczucie na bok i chętnie z nimi rozmawia, czy pozuje do zdjęć.

Za jeden przelot w obie strony Kasia Skrzynecka płaci jedynie 400 złotych. Jak na jej zarobki to niewysoka stawka!

Jak informował portal "Życie PL": „ROLNIK SZUKA ŻONY 7”: ROLNICY JUŻ WYBRALI, DO ICH DOMÓW TRAFIŁY KANDYDATKI I KANDYDACI! W SIECI UKAZAŁ SIĘ ZWIASTUN NAJNOWSZEGO ODCINKA

Przypomnij sobie: JUSTYNA ŻYŁA ZASKOCZYŁA! CELEBRYTKA POSTANOWIŁA SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ W AKTORSTWIE, ZAGRAŁA SAMĄ SIEBIE W PARADOKUMENCIE

Portal "Życie PL" pisał również: WRACA SPRAWA ROZWODU MARYLI RODOWICZ! WIADOMO, CO MARIA SZABŁOWSKA POWIEDZIAŁA PODCZAS OSTATNIEJ ROZPRAWY, WSZYSTKO WYSZŁO NA JAW