Jak podaje portal "Lelum", Jerzy Stuhr ma za sobą walkę z nowotworem, zawał i udar. Wielu fanów aktora, który wykreował wiele kultowych ról, jest zaskoczona tym, jak dziś wygląda aktor, któremu przyszło się mierzyć z tak wieloma problemami zdrowotnymi.

Wygrane walki Jerzego Stuhra

Problemy zdrowotne mogą dopaść każdego, niezależnie od statusu społecznego, czy wykonywanego zawodu. Jerzemu Stuhrowi przyszło zmierzyć się z zawałem, chorobą nowotworową i udarem mózgu. Każde ze schorzeń niewątpliwie zostawia ślady zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Jerzy Stuhr/YouTube @Uwaga! TVN
Jerzy Stuhr/YouTube @Uwaga! TVN
Jerzy Stuhr/YouTube @Uwaga! TVN

Wiele osób spodziewało się, że tak ciężkie problemy ze zdrowiem sprawią, że Jerzego Stuhra nie będzie można rozpoznać. Tym bardziej, że w wyniku udaru może dojść do porażenia nerwów w różnych częściach ciała, wywołując np. opadnięcie kącika ust. Na szczęście Jerzy Stuhr wyszedł z problemów zdrowotnych nie tracąc siebie.

Aktor wygląda dobrze, a uśmiech nie znika z jego twarzy. I choć, kiedy Jerzy Stuhr mówi słychać ślad przebytego udaru, nie da się ukryć, że aktorowi udało się wyjść z poważnych problemów zdrowotnych obronną ręką. Fani nie kryją zachwytu widząc swojego idola w tak dobrej formie, choć jak wspomina aktor na początku nie było łatwo, bo nie był on w stanie sklecić zdania.

Jerzy Stuhr/YouTube @Uwaga! TVN
Jerzy Stuhr/YouTube @Uwaga! TVN
Jerzy Stuhr/YouTube @Uwaga!TVN

Z pewnością w walce ze wszystkimi przeciwnościami losu pomagają Jerzemu Stuhrowi nieprzebrane pokłady pozytywnej energii i motywacja, której jak sam przyznaje, stara się nigdy nie tracić. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach ten wybitny aktor będzie mógł się cieszyć nie tylko ciągłą motywacją do działania, ale także dobrym zdrowiem.

Wy też jesteście pod wrażeniem tak świetnej forma Jerzego Stuhra?

To też może cię zainteresować: Wątek cioci Stasi w "Klanie" doczeka się wreszcie zakończenia? Wcielająca się w tę postać Kazimiera Utrata odeszła przed trzema laty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Takich scen w czasie ostatniego pożegnania nikt się nie spodziewał. Nagranie zrobione przez żałobników obiegło sieć

O tym się mówi: Książę Karol nie wybaczył synowi odejścia z rodziny królewskiej? Wszystko zradza jeden szczegół. O co chodzi