Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Kazimiera Utrata miała w swoim dorobku artystycznym role w kilkudziesięciu filmach, serialach i spektaklach teatralnych. Jednak to z rolą cioci Stasi z serialu "Klan" utożsamia ją najwięcej osób. Aktorka odeszła w sierpniu 2018 roku, jednak jej wątek w serialu nigdy nie doczekał się zakończenia. Czy teraz to ulegnie zmianie?

Wątek cioci Stasi w "Klanie" doczeka się wreszcie zakończenia

Po tym, jak grająca ciocię Stasię Kazimiera Utrata odeszła w 2018 roku, w serialu "Klan" zrobiło się o niej zupełnie cicho, jakby nigdy jej nie było. Zakończenia jej wątku od dawna domagają się wilbiciele serialu i wreszcie się doczekają. O jej śmierci bohaterowie hitu TVP usłyszą dopiero w odcinku 3815.

Kazimiera Utrata, jako ciocia Stasia w Klanie/YouTube @CM Network
Kazimiera Utrata, jako ciocia Stasia w Klanie/YouTube @CM Network
Kazimiera Utrata, jako ciocia Stasia w Klanie/YouTube @CM Network

Ma on zostać wyemitowany w najbliższy piątek, 21 maja. "Byłam u cioci Stasi. Nie ma jej z nami już prawie trzy lata. Patrz, coraz więcej naszych bliskich i znajomych jest już po drugiej stronie" - powie w rozmowie ze swoim mężem Barbara Bursztynowicz wcielająca się w postać Elżuni. Odpowiedź Jerzego (granego Andrzeja Grabarczyka) będzie mało optymistyczna. Mężczyzna powie, że "niebawem przyjdzie ich kolej".

Przypomnijmy, Kazimiera Utrata zmarła 12 sierpnia 2018 roku w wyniku zawału serca. Miała wówczas 86 lat. Znajoma aktorki podkreślała, że mocno dały się jej wówczas panujące w kraju upały. Na szczęście nie była wtedy sama. Na urlop przyjechała do niej córka, która od lat mieszka w Szwecji.

Kazimiera Utrata/YouTube @CM Network
Kazimiera Utrata/YouTube @CM Network
Kazimiera Utrata/YouTube @CM Network

Poza "Klanem" mogliśmy podziwiać ją między innymi w "Annie Kareninie", "Tygrysach Europy", czy w "Bożej podszewce". Od końca lat 60. do 2000 roku widzowie mogli ją oglądać na deskach Teatru Polskiego w Warszawie.

Co myślicie o takim zakończeniu wątku cioci Stasi?

To też może cię zainteresować: "Ranczo" to jeden z ulubionych seriali Polaków. Jak teraz wygląda odtwórca serialowego Tadeusza Hadziuka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę Karol nie wybaczył synowi odejścia z rodziny królewskiej? Wszystko zradza jeden szczegół. O co chodzi

O tym się mówi: GIS wycofuje ze sklepów jeden z popularnych produktów. Wykryto w nim niebezpieczną dla zdrowia substancję