17-letnia Oliwia Bieniuk z dużą pewnością odniesie tak wielki sukces jak jej mama, zmarła aktorka Anna Przybylska. Choć dziewczyna jest u progu dorosłości to od dawna może cieszyć się wielkim zainteresowaniem.

Na Instagramie śledzą ją setki tysięcy obserwatorów, a niedawno miała okazję wziąć udział w jednym z filmów znanego youtubera, Reżysera Życia, w którym zagrała u boku m.in. Andrzeja Grabowskiego czy Wersow.

Na pierwszym miejscu stawia teraz modeling, biorąc udział w kilku profesjonalnych sesjach. Niedawno odpowiedziała na zaproszenie magazynu Viva! i udzieliła wywiadu. Przy okazji opowiedziała o relacjach swojej rodziny z Martyną Gliwińską, a także przedstawiła własne odczucia wobec mamy Kazika.

Oliwia Bieniuk o Martynie Gliwińskiej. Jaki mi stosunek do byłej partnerki ojca?

– Zawsze ją lubiłam. Była pierwszą kobietą po śmierci mamy. Stała po naszej stronie i się nami opiekowała. Nawet gotowała nam obiady. Byłyśmy blisko ze sobą, wyjeżdżałyśmy razem na wakacje. Wszystko się zmieniło, gdy tata się rozstał z Martyną. A ja wiem, że nie mogę mu nakazać, by kochał tych, których ja lubię. To jest jego życie, w które się nie wtrącałam i nie będę wtrącać. A Martynę nadal bardzo lubię – wyjaśniła bardzo dojrzale Oliwia Bieniuk, cytowana przez Plotek.

Córka Anny Przybylskiej zdradziła również, że okoliczności, w którym dowiedziała się o tym, że będzie miała trzeciego, tym razem przyrodniego brata były naprawdę zaskakujące.

Ojciec dziewczyny postanowił powiedzieć jej o tym podczas wakacji na Helu i powiedział to w zabawnym tonie, przez co wydawało się jej, że żartuje.

Gdy okazało się, że to prawda to początkowo była zła, ale później uznała, że trzeba się z tym pogodzić, tym bardziej, że już za chwilę zaczyna własne życie jako dorosła, młoda kobieta.

– Kazio jest w naszym domu, daje nam mnóstwo radości. Małe dziecko ożywia atmosferę. Teraz ma pół roku. Ciekawa jestem jego dorastania – wyznała w rozmowie z magazynem Viva!

Zaskoczeni postawą córki zmarłej Anny Przybylskiej?

Jak informował portal "Życie PL": „ROLNIK SZUKA ŻONY 7”: ROLNICY JUŻ WYBRALI, DO ICH DOMÓW TRAFIŁY KANDYDATKI I KANDYDACI! W SIECI UKAZAŁ SIĘ ZWIASTUN NAJNOWSZEGO ODCINKA

Przypomnij sobie: JUSTYNA ŻYŁA ZASKOCZYŁA! CELEBRYTKA POSTANOWIŁA SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ W AKTORSTWIE, ZAGRAŁA SAMĄ SIEBIE W PARADOKUMENCIE

Portal "Życie PL" pisał również: WRACA SPRAWA ROZWODU MARYLI RODOWICZ! WIADOMO, CO MARIA SZABŁOWSKA POWIEDZIAŁA PODCZAS OSTATNIEJ ROZPRAWY, WSZYSTKO WYSZŁO NA JAW