Jak przypomina portal "Jastrząb Post", wczoraj media obiegła informacja, że Grzegorz Markowski ma problemy ze zdrowiem. Wszystko po wydanym przez artystę oświadczeniu. Stan lidera Perfectu skomentowała jego córka, Patrycja Markowska.

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Grzegorza Markowskiego

Grzegorz Markowski jest jedną z niekwestionowanych legend polskiej sceny muzycznej. Przeboje Perfectu nucą kolejne pokolenia. W 2020 roku miała się odbyć pożegnalna trasa koncertowa zespołu, którą muzycy chcielisię pożegnać ze swoimi fanami. Niestety epidemia koronawirusa pokrzyżowała te plany i trasa została przełożona na ten rok.

Wiele wskazuje na to, że i tym razem trasa koncertowa Perfectu nie dojdzie do skutku. Wszystko przez problemy zdrowotne lidera zespołu. W mediach społecznościowych pojawiło się wczoraj oświadczenie, w którym wyjaśnił fanom, że planowane i przesuwane z miesiąca na miesiąc koncerty nie mogą się odbyć m.in. przez pogarszający się stan zdrowia Markowskiego.

"Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak jak grałem przez lata" - czytamy w oświadczeniu Grzegorza Markowskiego zamieszczonego na profilu jego córki w mediach społecznościowych.

Do oświadczenia Grzegorza Markowskiego odniosła się jego córka Patrycja Markowska. W "Dzień dobry TVN" wyjaśniła, że to nie jest koniec jego kariery muzycznej. Jest to jednak koniec wspólnej drogi Grzegorza Markowskiego i zespołu Perfect.

Grzegorz Markowski/YouTube @Plotki rozrywka
Grzegorz Markowski/YouTube @Plotki rozrywka
Grzegorz Markowski/YouTube @Plotki Rozrywka

Zespół Perfect odniósł się do oświadczenia swojego lidera, wyrażając w nim zaskoczenie takim obrotem spraw podkreślając, "że nic w ostatnim czasie nie wskazywało na tak nagłe pogorszenie się stanu zdrowia wokalisty". Życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia i zapewnili fanów, że wrócą z koncertami nawet bez Grzegorza Markowskiego.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Żałoba w programie "Pytanie na śniadanie". Tomasz Wolny poruszająco pożegnał koleżankę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Meghan Markle poważnie naraziła się wnuczce królowej Elżbiety. Kobieta nie kryje już niechęci wobec żony księcia Harry'ego. O co chodzi

O tym się mówi: Nie na to liczyło miliony polskich seniorów. Premier Mateusz Morawiecki przekazał złe wieści. O co chodzi