Jak podaje portal "Super Express", to trudny czas dla ekipy programu "Pytanie na śniadanie". W mediach społecznościowych Tomasz Kammel poinformował o śmierci koleżanki z pracy, pani Kasi. Kobieta była odpowiedzialna za dobór strojów dla prezenterów. O tym, jak wiele znaczyła dla ekipy świadczy bardzo emocjonalne pożegnanie przez Tomasza Wolnego.

Żałoba w programie "Pytanie na śniadanie"

O śmierci garderobianej poinformował jako pierwszy Tomasz Kammel. Pani Kasia zmarła w wyniku zakażenia koronawirusem. Jej śmierć była dla wszystkich, którzy ją znali i współpracowali ogromnym szokiem. Tomasz Kammel także dla niej zdecydował się przyjąć szczepionkę przeciw Covid-19.

"Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej Pytanie na śniadanie, która zmarła na covid" - napisał Tomasz Kammel w mediach społecznościowych.

Nie był on jedynym członkiem ekipy, który odniósł się do śmierci koleżanki z pracy. W mediach społecznościowych pojawił się również wpis Tomasza Wolnego. Podkreślił, że nie może uwierzyć, że musi mówić o pani Kasi w czasie przeszłym i nigdy więcej nie spotka się z nią w garderobie.

Dodał, że kobieta była "usosobieniem ciepła, serdeczności, wiecznej pogody", zawsze starała się pomóc wszystkim i była niezwykle opiekuńcza. Prezenter wspominał, że nawet jeśli miał gorszy dzień, jej "dzień dobyr kochany" skutecznie poprawiało mu humor. Dodał, że wszystkim członkom ekipy będzie pani Kasi ogromnie brakować.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom pani Katarzyny składamy wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Agnieszka Suchora dochodzi do siebie po stracie męża Krzysztofa Kowalewskiego. Nadeszły wielkie zmiany w życiu aktorki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zdjęcie zamieszczona przez Tomasza Lisa zaniepokoiło jego fanów. "Zabawa się skończyła". O co chodzi

O tym się mówi: Książę Karol czuje się zdradzony przez ukochaną żonę. Zostawiła go zaledwie dwa dni po ostatnim pożegnaniu jego ojca. Co się stało