Nie chyba Polaka, który nie pamięta doskonale kolorowej Wioletki z „rancza”, która po latach dość lekkiego prowadzenia się wyszła za mąż za posterunkowego Staszka. Wcielająca się w rolę sympatycznej barmanki Magdalena Waligórska-Lisiecka jest dziś mamą dwójki dzieci i właśnie przeżywa naprawdę trudne chwile.

Gwiazda serialu postanowiła wyznać coś niesamowitego w rozmowie z reporterami „Super Expressu”. Chodzi o jej maleńką córeczkę, która jak na żywiołowe dziecko przystało wpadła w tarapaty. Niestety to zaprowadziło ją do szpitala! Co się stało?

Wioletka z serialu „Ranczo” w trudnej sytuacji. Magdalena Waligórska-Lisiecka opowiedziała o dramacie rodziny, jej córeczka trafiła do szpitala

Rola Wioletki pozwoliła Magdalenie Waligórskiej-Lisieckiej na pokazanie się szerokiej publiczności, dzięki czemu dziś nie może dziś narzekać na brak propozycji zawodowych. Jednak wiele osób interesuje się życiem prywatnym aktorki.

Wiadomo, że jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci, jednak ostatnio w jej rodzinie nie było lekko. Okazuje się, że 15-miesięczna Natalia dała ostatnio popalić swoim rodzicom, gdyż jest bardzo żywiołowym dzieckiem, podobnie jak jej brat, 3-letni Piotruś.

Okazuje się, że dziewczynka niemal nieustannie pakuje się w tarapaty i jest stałym gościem… w szpitalach!

– Były SOR-y, klocki lego wbite w czoło, deska tarasowa odbita na czole – takie rzeczy mamy już za sobą, ale żeby nie było śladu po tych dziecięcych szaleństwach kiedyś będzie potrzebny zabieg laserowy – tłumaczyła Magdalena Waligórska-Lisiecka w rozmowie z "Super Expressem", cytowana przez Pikio.

Jak zdradza aktorka, jej córeczka jest wulkanem energii i naprawdę trudno nad nią zapanować. Gwiazda martwi się nawet, że jej dziecko dosłownie „rozniesie szkołę”, gdy już osiągnie wiek uczniowski!

Jak informował portal "Życie": UCZESTNICZKA "TOP MODEL” DODAŁA ZDJĘCIE Z NOWONARODZONĄ CÓRKĄ. DZIEWCZYNA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM CIĘŻKIM PORODZIE. TYCH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: ROKSANA WĘGIEL ZADZIWIŁA WSZYSTKICH SWOIM ODWAŻNYM WYZNANIEM. CZY FANI PÓJDĄ JEJ ŚLADEM? WOKALISTKA ŻYCZY WSZYSTKIM, ABY SAMI SIĘ PRZEKONALI

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA TVN NIE POWSTRZYMAŁA SIĘ I POWIEDZIAŁA KILKA GORZKICH SŁÓW PIERWSZEJ DAMIE! OCENIŁA JEJ STYL, TE SŁOWA ZDUMIEWAJĄ