Ola Kwaśniewska może pochwalić się naprawdę duża liczbą fanów na Instagramie, którzy naprawdę wspierają ją i żywo reagują na każdy z jej postów. Dzięki swojej nietypowej obecności na Instagramie Ola Kwaśniewska została nazwana „polską królową hasztagów”, gdyż używa ich w bardzo kreatywny sposób.

Córka byłego prezydenta nie stroni od pokazywania kulis swojego prywatnego życia, ale ma w tym umiar. Jedna z gwiazd jej profilu jest natomiast ukochana suczka Lula. Właśnie ona gra pierwsze skrzypce na wielu zdjęciach pojawiających na Instagramie Kwaśniewskiej.

Nie da się ukryć, że związek Oli Kwaśniewskiej z Kubą Badachem należał do wyjątkowo głośnych, a wiele osób nie wróżyło tej parze długiej wspólnej przyszłości. Jednak oni udowadniają niedowiarkom, że naprawdę się kochają i zamierzają być ze sobą do końca. Para pobrała się w 2012 roku, a ich ślub było oceniany jako jeden z najbardziej medialnych w polskim show-biznesie.

Ola Kwaśniewska ostro do obserwatorki. Córka byłego prezydenta nie przebierała w słowach

Okazuje się, że mimo tego, iż Ola Kwaśniewska i Kuba Badach uchodzą za wyjątkowo spokojną i harmonijną parę to wielu osobom przeszkadza fakt, że jeszcze nie doczekali się dzieci.

Na ostatnim ze zdjęć Ola Kwaśniewska postanowiła pokazać się bez ukochanej suczki Luli, opatrując fotkę nietypowymi hasztagami.

– #zdjęciebezpsa #żebyścieniemyśleli #żejużnieumieminaczej – napisała Ola Kwaśniewska, cytowana przez Jastrząb Post.

Jednak jedna z obserwatorek nie potrafiła się powstrzymać od opublikowania mocno kąśliwego i bardzo intymnego komentarza.

– Tyle lat razem i bez dzidzi!! – napisała bez żadnych skrupułów.

Ola Kwaśniewska zareagowała niczym ninja i od razu odpowiedziała.

– To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu – napisała.

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo mocna i cięta riposta, ale zdecydowanie zasłużona.

Jak informował portal "Życie": UCZESTNICZKA "TOP MODEL” DODAŁA ZDJĘCIE Z NOWONARODZONĄ CÓRKĄ. DZIEWCZYNA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM CIĘŻKIM PORODZIE. TYCH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: ROKSANA WĘGIEL ZADZIWIŁA WSZYSTKICH SWOIM ODWAŻNYM WYZNANIEM. CZY FANI PÓJDĄ JEJ ŚLADEM? WOKALISTKA ŻYCZY WSZYSTKIM, ABY SAMI SIĘ PRZEKONALI

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA TVN NIE POWSTRZYMAŁA SIĘ I POWIEDZIAŁA KILKA GORZKICH SŁÓW PIERWSZEJ DAMIE! OCENIŁA JEJ STYL, TE SŁOWA ZDUMIEWAJĄ