Dagmara Kaźmierska postanowiła ostatnio pokazać fotografię, która zwyczajnie zdumiała fanów, którzy zobaczyli ją na Instagramie. Królowa życia postanowiła pochwalić się osobą, która obok syna znaczy dla niej najwięcej w życiu – swoją ukochaną mamą. Między paniami widać niesamowite wręcz podobieństwo. Mama Dagmary kaźmierskiej również lubi odważny wizerunek. Co za fryzura!

Dagmara Kaźmierska zdecydowanie należy do gwiazd, które mimo trudnej przeszłości zdobyły wielkie zaufanie i sympatię widzów. Królowa Życia jest niepodzielną gwiazdą show TTV, a widzowie uwielbiają ją za bezpośredniość, oryginalność i pozytywne nastawienie do życia.

Jej profil na Instagramie obserwuje blisko milion osób, a Dagmara Kaźmierska dostarcza wielu interesujących zdjęć i materiałów wideo, który bawią jej obserwatorów. Trzeba przyznać, że to wulkan energii, ale po kimś musiała tę cechę odziedziczyć! Po kim? Najpewniej po mamie, którą zdecydowała się pokazać internautom!

Dagmara Kaźmierska pokazała swoją mamę na Instagramie. Niesamowite podobieństwo!

Gwiazda TTV nie ma prawie żadnych tajemnic przed widzami „Królowych życia”, ani przed swoimi fanami w sieci, więc postanowiła pochwalić się ukochaną mamą! Zdjęcie z samochodu, gdzie na tylnym siedzeniu widzimy rodzicielkę Dagmary robi furorę na Instagramie. Na fotografii pojawił się obok mamy Królowej życia, Romy również jej syn, Conan.

– MAMA. POMOŻE, ZAWSZE KIEDY POTRZEBUJESZ. NAKARMI, NAWET GDY NIE MA ZA CO. PRZYTULI, KIEDY CI SMUTNO I KOCHA, BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO - CO BYŚ NIE ZROBIŁ. Po prostu MAMA TO MAMA I NIKT JEJ NIE ZASTĄPI – powiedziała górnolotnie na Instagramie Dagmara Kaźmierska, cytowana przez Jastrząb Post.

Dagmara Kaźmierska wyjaśniła również, dzięki komu znamy ją taką, jaką znamy. Podobno Dagmara namawia mamę, aby pokazała się w Królowych życia, ale to odmawia za każdym razem.

– TY JUŻ RAZ DZIECKO KARIERĘ W SWOIM ŻYCIU ZROBIŁAŚ I PRZEZ TO O MNIE CAŁA POLANICA GADAŁA. JUŻ WIĘCEJ ROZGŁOSU NIE POTRZEBUJĘ. Ale może kiedyś, kiedyś… - marzy Dagmara Kaźmierska.

Widać, że mama jest dumna z córki!

View this post on Instagram

❤️MAMA❤️POMOŻE, ZAWSZE KIEDY POTRZEBUJESZ❤️NAKARMI , NAWET GDY NIE MA ZA CO ❤️PRZYTULI , KIEDY CI SMUTNO ❤️I KOCHA , BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO -CO BYŚ NIE ZROBIŁ ❤️Po prostu 💙MAMA TO MAMA I NIKT JEJ NIE ZASTÀPI 💙Przedstawiam Wam moją Mamę Romcię ❤️Którą usilnie proszę od kilku lat , żeby wzięła udział w 👑KRÓLOWYCH 👑Ale konsekwentnie odmawia argumentując 😜😜😜TY JUŻ RAZ DZIECKO KARIERĘ 💣🙈W SWOIM ŻYCIU ZROBIŁAŚ I PRZEZ TO O MNIE CAŁA POLANICA GADAŁA 😜😜JUŻ WIĘCEJ ROZGŁOSU NIE POTRZEBUJĘ😜🙈Ale może kiedyś , kiedyś ... Tymczasem moje dwa serduszka ❤️❤️ @conanbestia jadą ze mną na Komunię do Antosia ❤️ I teraz już widzicie , że Conanek to jest cała Babcia Romcia 😘😜nosek , oczy i usta po Romci 😍Nawet lewe oko opada Mu jak u mojej Mamci 😜😜😜😜Całujemy mocno ❤️ @conanbestia @optyk.kochanski

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Jak informował portal "Życie": UCZESTNICZKA "TOP MODEL” DODAŁA ZDJĘCIE Z NOWONARODZONĄ CÓRKĄ. DZIEWCZYNA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM CIĘŻKIM PORODZIE. TYCH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: ROKSANA WĘGIEL ZADZIWIŁA WSZYSTKICH SWOIM ODWAŻNYM WYZNANIEM. CZY FANI PÓJDĄ JEJ ŚLADEM? WOKALISTKA ŻYCZY WSZYSTKIM, ABY SAMI SIĘ PRZEKONALI

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA TVN NIE POWSTRZYMAŁA SIĘ I POWIEDZIAŁA KILKA GORZKICH SŁÓW PIERWSZEJ DAMIE! OCENIŁA JEJ STYL, TE SŁOWA ZDUMIEWAJĄ