Niespodziewane odejście Dariusza Gnatowskiego poruszyło wiele osób. 59-letni aktor znany był szerszej publiczności z kultowej roli „Boczka” w serialu „Świat według Kiepskich” oraz ról teatralnych.

Zmarł po zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 z powodu niewydolności oddechowej oraz zatrzymania akcji serca we wtorek 20 października 2020 roku pozostawiając w żałobie żonę Annę , córkę Julię, przyjaciół, współpracowników oraz wielu fanów.

Prochy Dariusza Gnatowskiego zostały złożone na cmentarzu podgórskim w Krakowie. Teraz po kilku miesiącach miejsce jego spoczynku odwiedzili reporterzy dziennika „Super Express”.

Niespodziewany widok

Ekipa programu „(Nie)zapomniani” zastała tam dosyć zaskakujący widok, który świadczy o tym, że przedwczesne odejście aktora dalej porusza wiele osób.

grób Dariusza Gnatowskiego / YouTube: Niezapomniani
grób Dariusza Gnatowskiego / YouTube: Niezapomniani
grób Dariusza Gnatowskiego / YouTube: Niezapomniani

Na nagraniu widać obsypany kwiatami i wiązankami grób, które złożyli bliscy aktora oraz liczni fani.

Wśród nich wyróżnia się zwłaszcza bukiet złożony z białych róż od przyjaciół Dariusza Gnatowskiego z Teatru STU w Krakowie. To właśnie tam aktor zadebiutował w 1986 roku.

Jedyne czego jeszcze brakuje w ostatnim miejscu spoczynku aktora „Kiepskich” są napisy na nagrobku. W dalszym ciągu funkcję informacyjną o tym miejscu pełni ramka z kartką, na której widoczne są imię i nazwisko, data urodzin oraz śmierci.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rodzina 16-letniej Joanny apeluje o pomoc. Dziewczyna dwa miesiące temu wyszła z domu i już nie wróciła. Służby proszą o informacje w tej sprawie

Jak informował portal „Życiepl”: Zapadł wyrok w sprawie Dody. Piosenkarka musiała przejść inwazyjne badania sprawdzające czy miała operacje plastyczne. Znane są już szczegóły

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Są najnowsze zdjęcia małego Archiego. Meghan Markle została przyłapana przez fotografów po raz pierwszy od powrotu Harry’ego z Wielkiej Brytanii

Sprawdź także: Pierwsza Komunia Święta 2021: ile powinno dać się w prezencie? Dla wielu osób może to być spore zaskoczenie