Łódzka policja ponowiła apel o pomoc w poszukiwaniach 16-letniej Joanny Gibki z Niechmirowa w gminie Burzenin.

Dziewczyna jest w rejestrze zaginionych osób już od prawie dwóch miesięcy. Wiadomo, że opuściła swoje miejsce zamieszkania 26 lutego 2021 roku.

Rodzina prosi o wszelkie możliwe informacje w tej sprawie.

Okoliczności zaginięcia

Zgodnie z raportem policji, Joanna tego dnia normalnie uczestniczyła w zajęciach online w Liceum Ogólnokształcącym w Złoczewie, po których pojechała spotkać się z koleżanką, a następnie wróciła do domu.

Wiadomo, że ponownie wyszła około godziny 22:00 zostawiając po sobie list i zabierając znaczną sumę pieniędzy. Rodzina zapewnia, że nic nie wskazywało na taki obrót wydarzeń i martwi się, że 16-latce grozi poważne niebezpieczeństwo.

„Wróć do domu. Bardzo cię kochamy. Wszystko będzie dobrze bez względu na to, co się stało. Obiecuję, że nie będziemy krzyczeć. Czekamy na ciebie, córeczko” – prosi matka Joanny na łamach dziennika „Fakt”.

Intensywne poszukiwania policji

Wszelkie informacje w tej sprawie można zgłaszać pod nr 47 845 19 50 lub dzwoniąc do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu (tel. 47 845 17 05 lub 47 845 17 07).

16-letnia Joanna Gibka mierzy 168 cm wzrostu, jest szczupła, ma niebieskie oczy, owalną twarz, garbaty nos, pofarbowane na ciemny blond proste włosy. Wśród cech charakterystycznych jest pieprzyk na brodzie po prawej stronie.

Zaginiona Joanna Gibka / fot. screen lodzka.policja.gov.pl
Zaginiona Joanna Gibka / fot. screen lodzka.policja.gov.pl
Zaginiona Joanna Gibka / fot. screen lodzka.policja.gov.pl

Ostatnio widziano ją w czarnej polarowej bluzie z żółtym kołnierzem od wewnętrznej strony, dresowe czarne spodnie z czerwonym sznurkiem na lewej nogawce i czarne trapery.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Salmonella została wykryta w jajkach. Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie dla klientów. Wiadomo które partie zdecydowano się wycofać

Jak informował portal „Życiepl”: Nawet 500 złotych extra. Można ubiegać się już o dodatkowe pieniądze do emerytury. Wiadomo co trzeba zrobić aby dostać taki dodatek od państwa

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Viola Kołakowska zaskoczyła wszystkich. Celebrytka przeszła specjalną kurację, a teraz zachęca do tego Edytę Górniak i innych celebrytów

Sprawdź także: Witold Pyrkosz był znanym i lubianym aktorem. Zabrała go ciężka choroba. Jak wygląda dziś miejsce jego spoczynku