Dorastanie dzieci nie jest łatwe dla żadnego rodzica, szczególnie, gdy potomstwo wychowuje się samotnie. Choć wszyscy wiedzą, że dla Edyty Górniak jej syn, Allan Krupa jest oczkiem w głowie i najważniejszym mężczyzną w życiu to czasem miewa pomysły, z którymi słynna mama się nie zgadza.

Okazuje się, że Allan znalazł nową pasję i postanowił zacząć trenować sztuki walki! Szkolenia 17-latka podjął się Marcin Najman, a syn wokalistki ma podobno marzyć o starcie w MMA! Co na ten pomysł mówi Edyta Górniak? Można się mocno zaskoczyć jej podejściem!

Allan Krupa wystartuje w MMA? Edyta Górniak zdecydowanie wyraziła swoje zdanie w tej kwestii

Syn Edyty Górniak najwyraźniej ma nową pasję, gdyż postanowił zacząć treningi z Marcinem Najmanem i zaczął marzyć o występach w MMA! Czy na podobny pomysł zgodę wyrazi Edyta Górniak? Jej komentarz nie pozostawia wątpliwości.

Widać, że Allan Krupa wyrasta na naprawdę dojrzałego, zdecydowanego i niezwykle samodzielnego młodego mężczyznę, co napawa dumą Edytę Górniak. Jednak szkoła wojskowa, do której chodzi od pewnego czasu mocno wpływa na jego postawę. Ostatnio, syn Edyty

Górniak postanowił zacząć nowe hobby – zaczął trenować z Marcinem Najmanem i chciałby zacząć walczyć w MMA. Jak zapatruje się na to sama Edyta Górniak?

– No, nie, raczej, nie…chyba nie za mojego życia… Ja nie chcę patrzeć, jak on kogoś bije, bo to jest dla mnie agresja. Ja tę pasję akceptuję tylko ze względu na moją przyjaźń z Marcinem Najmanem – przekonuje w rozmowie z Faktem Edyta Górniak w kwestii występu syna w Fame MMA.

Jak przekonuje serwis Jastrząb Post, Allanowi nie pozostaje nic innego, jak poczekać na swoją osiemnastkę, by mógł podjąć decyzję samodzielnie.

fot. Instagram @edytagorniak

Jak informował portal "Życie": UCZESTNICZKA "TOP MODEL” DODAŁA ZDJĘCIE Z NOWONARODZONĄ CÓRKĄ. DZIEWCZYNA OPOWIEDZIAŁA O SWOIM CIĘŻKIM PORODZIE. TYCH SŁÓW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: ROKSANA WĘGIEL ZADZIWIŁA WSZYSTKICH SWOIM ODWAŻNYM WYZNANIEM. CZY FANI PÓJDĄ JEJ ŚLADEM? WOKALISTKA ŻYCZY WSZYSTKIM, ABY SAMI SIĘ PRZEKONALI

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA TVN NIE POWSTRZYMAŁA SIĘ I POWIEDZIAŁA KILKA GORZKICH SŁÓW PIERWSZEJ DAMIE! OCENIŁA JEJ STYL, TE SŁOWA ZDUMIEWAJĄ