Nie cichną echa konfliktu między bliskimi zmarłego na początku kwietnia Krzysztofa Krawczyka. Menadżer artysty zarzucił ostatnio Marianowi Lichtmanowi, że ten lansuje się i zarabia na popularności piosenkarza.

Andrzej Kosmala uważa, że perkusista zespołu Trubadurzy niepotrzebnie udziela licznych wywiadów zdradzając szczegóły z życia i narzekając na jego żonę Ewę.

Teraz Marian Lichtman postanowił odpowiedzieć na te zarzuty i ujawnić przykrą sytuację z pogrzebu, który odbył się w ubiegłą sobotę 10 kwietnia.

Marian Lichtman / Youtube: Marian Lichtman
Marian Lichtman / Youtube: Marian Lichtman
Marian Lichtman / Youtube: Marian Lichtman

Bojkot syn Krawczyka

Marian Lichtman stanowczo zaprzeczył, że próbował się lansować na swojej przyjaźni ze zmarłym artystą.

Do tego, przyjaciel Krzysztofa Krawczyka z Trubadurów opowiedział, że cała negatywna sytuacja jest winą Andrzeja Kosmali, który na pogrzebie nie dopuścił między innymi do symbolicznego występu zespołu.

Ponadto ujawnił szczegóły związane z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. Syn artysty miał zostać źle potraktowany podczas pogrzebu i nie być dopuszczony do trumny by się pożegnać z ojcem.

Perkusista Trubadurów chciał zrobić miejsce synowi Krawczyka, ale zostało to odebrane jako przepychanie się i ubieganie się o uwagę.

W ostatnim wywiadzie Marian Lichtman zdradził też, ze dostaje nieprzyjemne wiadomości esemesowe od Andrzeja Kosmali.

Wygląda więc na to, że sytuacja się zaostrza. Kto ma rację w tym sporze?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Można dostać dodatkowe pieniądze na dziecko ale trzeba spełnić jeden ważny warunek. Zostało już na to tylko kilka tygodni. Co trzeba zrobić

Jak informował portal „Życiepl”: Andrzej Kosmala ostro o zachowaniu jednego z uczestników ostatniego pożegnania Krzysztofa Krawczyka. Wdowa bardzo to przeżyła. O co chodzi

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Tomasz Lis zdradził, kto uratował mu życie. Padło konkretne nazwisko. Dla wielu będzie to spore zaskoczenie

Sprawdź także: Sprawdzone sposoby na zbyt ciasne buty, z którymi każdy sobie poradzi. Wystarczy użyć warzywa, które na pewno mamy w swoim domu. Co trzeba zrobić