Jak podaje portal "Super Express", fani Krzysztofa Krawczyka mają powody do radości, bo wokaliście udało się pokonać koronawirusa. Oznacza to, że artysta będzie mógł spędzić nadchodzącą Wielkanoc ze swoją ukochaną żoną, Ewą. Informację przekazał menadżer Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk pokonał koronawirusa

Ponad dwa tygodnie temu w mediach społecznościowych Krzysztof Krawczyk poinformował swoich fanów, że choruje na Covid-19. Niestety stan artysty był na tyle poważny, że konieczne było przewiezienie go do szpitala, gdzie znajdował się pod stałą opieką personelu medycznego. Piosenkarz prosił wówczas wielbicieli o modlitwę i nie nękanie jego najbliższych.

Wysiłek lekarzy pozwolił artyście pokonać chorobę i stanąć na nogi. Jak udało się ustalić dziennikarzom "Super Expressu", Krzysztof Krawczyk opuści szpital już w sobotę! Tę dobrą wiadomość przekazał menadżer artysty, Andrzej Kosmala, podkreślając, że Krawczyk czuje się już znacznie lepiej. To dobra wiadomość nie tylko dla samego Krzysztofa Krawczyka, ale także dla jego żony, Ewy, która nie może doczekać się, kiedy jej mąż znów będzie w domu.

Krzysztof Krawczyk/YouTube @Gossip TV
Krzysztof Krawczyk/YouTube @Gossip TV
Krzysztof Krawczyk/YouTube @Gossip TV

Niestety nie wszyscy uwierzyli, że Krzysztof Krawczyk faktycznie przeszedł zakażenie koronawirusem i trafił do szpitala. Część internautów zarzuciła artyście, że jego pobyt w szpitalu to chwyt mający pomóc mu się lansować. Część zarzuciła mu nawet, że zapłacono mu za mówienie o hospitalizacji z powodu koronawirusa.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka odnosząc się do tych słów przypomniał, że podobne zarzuty kierowano pod adrese Piaska. Zapewnił również, że piosenkarz przebył zakażenie koronawirusem i przeszedł je w miarę łagodnie. Zdementował również plotki, że piosenkarz był podłączony po respirator. " Z dnia na dzień czuje się coraz lepiej" - dodał Kosmala.

Krzysztofowi Krawczykowi życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

To też może cię zainteresować: Ivan Komarenko postanowił polecieć do mamy mieszkającej w Rosji. "Pani przy odprawie niechętnie chciała mnie wypuścić z Polski". O co poszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kardynał Kazimierz Nycz zasłabł. Kamery uchwyciły ten poruszający moment. Jak teraz czuje się duchowny

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński zabrał głos w sprawie raportu Antoniego Macierewicza o wydarzeniach smoleńskich. Czy poznamy w końcu prawdę