Ta informacja mogła być sporym szokiem dla fanów Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. "Super Express" donosił, że aktor w minioną sobotę zabrał z mieszkania resztę swoich rzeczy i wyniósł się do kawalerki pod nieobecność Moniki w mieszkaniu. Paparazzi uwiecznili moment, w którym Zbigniew z pomocą syna wynosił kartony, ulubiony obraz, meble...

Dziennikarka po rozstaniu z mężem postanowiła poprawić sobie humor nowym wizerunkiem

Na instagramowym koncie Moniki Zamachowskiej pojawia się mnóstwo materiałów zarówno z jej życia zawodowego, jak i prywatnego. Zdjęcie salonu przykuło uwagę komentujących internautów, którzy nawiązywali do odejścia Zbigniewa Zamachowskiego, gdy Moniki nie było w mieszkaniu. Jak zauważyli, nie zabrał kanapy.

Najnowsza publikacja, jakiej dokonała dziennikarka Monika Zamachowska, w mgnieniu oka zwróciła uwagę zarówno internautów, jak i tabloidów, które nowy wizerunek kobiety powiązali ze świeżym jeszcze rozstaniem z mężem.

A fryzurka miała być taka, jak w podróży śladem polskiego bursztynu z Rzymu nad Bałtyk. Opisałam tę podróż z cudowną @popiel.lidia w książce „Polki na bursztynowym szlaku”. Polecam. No i co sądzicie o fryzurze?

To nie jest rzadki ruch. Katy Perry, świeżo po rozstaniu z Orlando Bloomem, obcięła swoje sięgające do ramion włosy, aby odsłonić punkową fryzurę, podobnie jak przed nią Miley Cyrus, Rihanna i Scarlett Johansson, mówiąc prasie, że chce „przedefiniować, co to znaczy być kobiecą ”.

Mężczyźni również nie są odporni na rozpadające się uczesanie. Być może był to zbieg okoliczności, ale Lenny Kravitz odciął sobie dredy po rozstaniu z Vanessą Paradis z lat dziewięćdziesiątych, mówiąc: „Musiałem zmienić swoją energię, więc ściąłem włosy. Teraz nabieram nowej energii”.

Jak zatem odreagowuje rozstanie sam Zbigniew Zamachowski? Jak sądzicie?

O tym się mówi: 4 tysiące złotych emerytury od ZUS? Jest jednak jeden warunek

Zerknij: Kamil Durczok stracił poczucie czasu? Na mediach społecznościowych pojawił się dziwny filmik