Trzeba przyznać, że brytyjska rodzina królewska zdecydowanie przoduje w wystawnej organizacji ceremonii koronacyjnych, na których zdecydowanie się nie oszczędza – ani środków finansowych, ani czasu pracy.

Ceremonia koronacji królowej Elżbiety II dekady temu zgromadziła ogromną liczbę poddanych i choć na świecie nie było wówczas tak zaawansowanych technologii jak dziś to transmisję w radiu i raczkującej wówczas telewizji oglądały miliony osób.

Tym bardziej zaskakujące są doniesienia brytyjskich mediów o tajnej koronacji w Pałącu Buckingham, gdzie 93-letnią królową Elżbietę II ma zastąpić jej pierworodny syn, książę Karol!

Książę Karol już królem? Tabloid przekonuje, że tak się stało podczas tajnej koronacji w Pałacu Buckingham!

Aż nie chce się w to wierzyć, lecz pismo Women’s Day, królowa, która zawsze twierdziła, że jedynie śmierć może zakończyć jej panowanie, dziś ma spore wątpliwości dotyczące sprawowania przez siebie urzędu ze względu na swój zaawansowany wiek i zagrożenie związane z koronawirusem.

Monarchini i jej syn mieli zaplanować cichą abdykację, po której odbędzie się koronacja w zaciszu pałacu Buckingham. Podobno książę Karol nie jest z powodu okoliczności zadowolony z tej decyzji, ale rozumie powagę sytuacji.

– Najważniejsze pytanie, czy Kate Middleton zdecyduje się zostać księżną Walii? Zaszczyt ten na zawsze związany jest z księżną Dianą – pyta informator tabloidu.

Sprawa wydaje się jednak być mocno naciągana, gdyż nawet gdyby taka myśl przebiegła królowej przez głowę wiedzieliby o tym wszystkie media w Wielkiej Brytanii.

Zgodnie z protokołem taki sposób przekazania władzy jest co najmniej nie na miejscu, a oficjalna ceremonia koronacji, transmitowana na cały świat musi się odbyć.

Jak informował portal "Życie PL": INTERNAUCI NIE MIELI LITOŚCI DLA ROBERTA MAKŁOWICZA. OSTRA KRYTYKA KUCHARZA-PODRÓŻNIKA, NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE SPOTKA GO COŚ TAKIEGO

Przypomnij sobie: POTĘŻNY ZWROT AKCJI W „M JAK MIŁOŚĆ”! CZY JOASIA CHODAKOWSKA JEDNAK NIE ZOSTANIE MAMĄ? SYTUACJA BARDZO SIĘ SKOMPLIKUJE, FANI NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Portal "Życie PL" pisał również: MARYLA RODOWICZ MA OGROMNE PROBLEMY FINANSOWE? ARTYSTKA ZDRADZA SENSACYJNE INFORMACJE O SWOIM STANIE POSIADANIA, TO AŻ TRUDNE DO UWIERZENIA