Książę Harry o ostatniej rozmowie z księżną Dianą
W dokumencie Diana, Our Mother: Her Life and Legacy, wyprodukowanym przez ITV i HBO, Harry i William wyznali, że rozmawiali z matką w dniu jej śmierci. Mieli wtedy odpowiednio 12 i 15 lat, i spędzali resztkę wakacji w królewskiej rezydencji w Balmoral, pod opieką królowej Elżbiety II i księcia Filipa.

youtube.com


Kiedy zadzwoniła, nie rozmawiali z nią długo. Nic dziwnego, że ze względu na wiek, byli bardziej zafascynowani zabawą z kuzynami. „Patrząc wstecz, jest to niezwykle trudne”, wyznał książę Harry. „Będę musiał sobie z tym radzić do końca życia. Nie wiedziałem, że to ostatni raz, kiedy rozmawiam z mamą. Gdybym tylko wiedział, gdybym miał przeczucie, że straci życie tej nocy, ta rozmowa potoczyłaby się inaczej...”.


„Chcieliśmy szybko się pożegnać... Powiedzieliśmy „do zobaczenia później, mamo”. Gdybym wiedział, co się wydarzy, nie byłbym tak zblazowany”, przyznał książę William. „Ten telefon mocno utkwił mi w pamięci”.

FOT. GETTY IMAGES


W swoim życiu Harry miał łzy na oczach z żalu tylko dwa razy. Na pogrzebie księżnej Diany 6 września 1997 roku, i zaraz po nim. c „Patrząc wstecz, jest to niezwykle trudne” Zastanawiamy się, jaką byłaby teraz matką, jaką odegrałaby rolę społeczną i jak wiele zmieniłaby w naszym życiu”, mówił.

Książę Harry złożył hołd Dianie
31 sierpnia była rocznica jej śmierci matki, o czym Książę Harry cały czas pamiętał. Z udziałem żony, księżnej Meghan, spędził czas tego dnia w Przedszkolne Centrum Edukacji w Los Angeles, gdzie małżonkowie pojaśniali dzieciom o istocie ochrony przyrody. Przy nadaniu możliwości posadzili kilka nowych roślin. Harry w tej chwili złożył w taki sposób hołd księżnej Dianie, siejąc niezapominajki – były ulubionymi kwiatami jego mamy.

FOT. GETTY IMAGES


To jest kolejny raz wspominania przez małżeństwo Sussex Lady Di. Przypominamy, że w dniu wesela, Meghan Markle dodała niebieskie kwiatki do swojego bukietu. Niezapominajki były również tłem jednego z wcześniejszych oficjalnych fotografii małego Archiego, opublikowanego z powodu Dnia Matki.

Jak informował portal "Życie PL": Internauci nie mieli litości dla Roberta Makłowicza. Ostra krytyka kucharza-podróżnika, nie spodziewał się, że spotka go coś takiego

Przypomnij sobie: Padł niechlubny rekord wśród zakażonych, nowy region na czele liczby przypadków. Resort zdrowia z nowym bilansem epidemii

Portal "Wiesz" pisał również: Syn Katarzyny Zielińskiej pokazał wyjście z sytuacji, gdy chcesz przedłużyć sobie wakacje