Michał Szpak postanowił wziąć czynnie udział w Strajku Kobiet, całkowicie popierając ich postulaty. W Warszawie podczas protestów pojawił się z dużą grupą znajomych, z namalowanymi pod oczami na policzkach czerwonymi błyskawicami. Czy to oznacza, że TVP wyciągnie konsekwencje z zachowania jurora „the Voice of Poland”? pojawił się komentarz stacji.

Michał Szpak pozostaje jurorem „The Voice of Poland” od wielu lat, jednak praca w programie emitowanym przez TVP nie stanowi dla niego przeszkody w mówieniu wprost o swoich poglądach.

Wielokrotnie wspierał już m.in. osoby nieheteronormatywne, mimo tego, że Telewizja Polska mówi o nich w negatywny sposób. Jednak udział w „Dziadach” odprawionych dzień przed Wszystkimi Świętymi w pobliżu domu Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu nie mógł przejść bez echa. Co na takie zachowanie Michała Szpaka TVP?

Michał Szpak wziął udział w protestach pod domem prezesa PiS. Czy to oznacza utratę pracy w „The Voice of Poland”? Telewizja Polska skomentowała sprawę

Czy posada Michała Szpaka w „The Voice of Poland” jest zagrożona przez otwarte wsparcie dla Strajku Kobiet?

Martwią się tym fani wokalisty, a wielu z nich po proteście pod domem Jarosława Kaczyńskiego zapytało wprost artystę o to, czy będzie się musiał pożegnać z jurorowaniem w talent show TVP2.

Serwis Plejada postanowił zasięgnąć języka u źródła, czyli w samej Telewizji Polskiej. Jak przekonują pracownicy TVP w oficjalnym oświadczeniu przesłanym serwisowi Plejada, skład trenerski programu w 11. edycji się nie zmieni. Michał Szpak może zatem – na razie – spać spokojnie.

„Program wchodzi w etap, w którym czworo uczestników z drużyny każdego trenera będzie walczyło o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce” – wyjaśniono w komunikacie cytowanym przez Plotek.

fot. Youtube @The Voice of Poland

Jak informował portal "Życie PL": GŁĘBOKO WIERZĄCA MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ODNIOSŁA SIĘ DO PROTESTÓW KOBIET I KWESTII PRZERYWANIA CIĄŻY. JEJ OPINIA MOŻE POTĘŻNIE ZASKOCZYĆ NIEKTÓRYCH

Przypomnij sobie: NIEGDYŚ WIELKA GWIAZDA FILMOWA, DZIŚ NIKT O NIM NIE PAMIĘTA. JAK WYGLĄDA MIEJSCE SPOCZYNKU JANA HIMILSBACHA Z KULTOWEGO “REJSU”

Portal "Życie PL" pisał również: JOLANTA KWAŚNIEWSKA W NIESAMOWICIE MOCNYCH SŁOWACH W PROGRAMIE MONIKI OLEJNIK. UŻYŁA NIEPARLAMANTARNEGO OKREŚLENIA, PIERWSZEJ DAMIE PUŚCIŁY NERWY