Ostatnie tygodnie były szczególnie burzliwe dla całej rodziny Martyniuków, a główną osobą, której dotyczyło to zamieszanie, szczególnie cała masa medialnych doniesień i artykułów jest Daniel Martyniuk.

31-letni syn Zenka Martyniuka, króla disco polo w dość głośny sposób rozwiódł się z Eweliną Golczyńską, matką swojej córki, Laury. Niestety, rozstanie nie obyło się bez ostrych słów, które kierował w stronę byłej żony nie tylko sam 31-latek, ale i jego matka, Danuta Martyniuk.

Oboje później głęboko przepraszali 21-latkę i całą jej rodzinę za wywołanie medialnego zamieszania wokół rozwodu, a także za wypowiedzi do mediów. Jednak to nie wszystko, gdyż Daniel Martyniuk poprzez swoje kontrowersyjne nagrania na Instagramie przysporzył sobie wielu wrogów, szydząc m.in. z Kamila Bednarka i wielu znanych osób. Na temat jego wybryków wypowiadali się m.in. Kuba Wojewódzki czy bracia Collins.

Wiele wskazuje jednak na to, że życie prywatne Daniela Martyniuka zaczyna się nareszcie układać!

Daniel Martyniuk ma nową miłość? Pojawił się dowód, a jego słowa nie dają żadnych wątpliwości, nowe otwarcie w życiu syna gwiazdora disco polo

Od pewnego czasu w mediach pojawiały się plotki o tym, że syn Zenka Martyniuka wrócił do swojej byłej dziewczyny Faustyny. Prawniczka była jego wielką miłością. Daniel dementował jednak te doniesienia i przekonywał, ze z Faustyną spotykał się jedynie po to, by otrzymać poradę prawną w kwestii rozwodu.

Te spotkania przerodziły się chyba w coś więcej, gdyż Martyniuk ogłosił na Instagramie, że Faustyna jest jego „kochaniem”.

„Jest ostra niczym diabelskie Maserati” – wyznał Daniel Martyniuk w sieci, cytowany przez Pomponik.

Wiele wskazuje zatem na to, że doniesienia o związku tych dwojga są prawdą!

fot. Instagram @danielmartyniuk89

Jak informował portal "Życie PL": GŁĘBOKO WIERZĄCA MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA ODNIOSŁA SIĘ DO PROTESTÓW KOBIET I KWESTII PRZERYWANIA CIĄŻY. JEJ OPINIA MOŻE POTĘŻNIE ZASKOCZYĆ NIEKTÓRYCH

Przypomnij sobie: NIEGDYŚ WIELKA GWIAZDA FILMOWA, DZIŚ NIKT O NIM NIE PAMIĘTA. JAK WYGLĄDA MIEJSCE SPOCZYNKU JANA HIMILSBACHA Z KULTOWEGO “REJSU”

Portal "Życie PL" pisał również: JOLANTA KWAŚNIEWSKA W NIESAMOWICIE MOCNYCH SŁOWACH W PROGRAMIE MONIKI OLEJNIK. UŻYŁA NIEPARLAMANTARNEGO OKREŚLENIA, PIERWSZEJ DAMIE PUŚCIŁY NERWY