Emocji oczywiście nie zabrakło, gdyż w programem pożegnała się kolejna uczestniczka ku rozpaczy jednego z rolników. Łzy w oczach mieli niemal wszyscy, a widzowie są zaskoczeni taką decyzją. Sytuacja jest naprawdę trudna, a „Rolnik szuka żony” pożegnała się ostatecznie Ewelina. Dlaczego?

Trzeba przyznać, że „Rolnik szuka żony” jest show, które spotkało się z szerokim odbiorem społecznym i przez poprzednie edycje zdobyło liczną grupę fanów, który z wielkim utęsknieniem czekają na kolejne odcinki show.

Obecnie na antenie TVP można oglądać siódmą już edycję programu. W poprzednim odcinku z show pożegnali się już Mateusz, któremu podziękowała za udział rolniczka Magda i Agnieszka, która zakomunikowała Dawidowi, ze wyjeżdża. W najnowszym odcinku programu nie obyło się bez łez, gdyż z gospodarstwa rolnika postanowiła wyjechać kolejna uczestniczka, a inna nosi się z zamiarem odejścia. To naprawdę druzgocące.

„Rolnik szuka żony”: Kolejna kandydatka postanowiła odejść z programu, pojawiły się łzy. Paweł ma problem z Magdą, jego kandydatka nie chce zostać dłużej w gospodarstwie

Z programu postanowiła odejść Marta, którą w ostatnim odcinku spotkał niezbyt miły żart ze strony Pawła – stwierdził, ze odpada z programu. Choć był to jedynie dowcip to niesmak pozostał, a dziewczynie zrobiło się wyraźnie przykro i postanowiła ułatwić Pawłowi zadanie – odeszła sama!

Marta postanowiła powiedzieć Pawłowi wprost, że rezygnuje, gdyż „nietransparentny w swoich deklaracjach i wciąż sprawia wrażenie, jakby nie wiedział czego chce”, cytując portal Plotek.

Paweł był zdumiony tą decyzję, a sama Marta zaproponowała mu spotkanie za trzy tygodnie, aby – jeśli zmieni zdanie na jej temat – zadeklarował, jakie ma względem niej plany.

Inna uczestniczka, jaka pożegnała się z programem na dobre to Ewelina, która dowiedziała się o o tym od Maćka na pierwszej randce. Dziewczyna nie kryła, że nie jest zaskoczona. Jednak zrobiło się jej smutno, popłakała się, a Maciej na pożegnanie wręczył jej bukiet polnych kwiatów.

„Podejrzewałam, że tak się stanie. Wiedziałam od wczoraj, że będę na pierwszej randce i pojadę do domu” – powiedziała Ewelina.

fot. Facebook @Rolnik szuka żony

Jak informował portal "Życie PL": KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ PORAŻAJĄCĄ WIZJĘ, TO MAJĄ BYĆ OSTATNIE TAKIE DNI, TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ. KONIEC SWOBODY I SPACERÓW? TO JEDNAK NIE WSZYSTKO

Przypomnij sobie: DONALD TUSK ZAMIEŚCIŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH WYMOWNY WPIS NAWIĄZUJĄCY DO PROTESTÓW W KRAJU. JAKIE JEST JEGO ZDANIE W TEJ KWESTII

Portal "Życie PL" pisał również: TVP TŁUMACZY SIĘ Z PORANNEJ AUDYCJI, KTÓREJ TREŚĆ ZBULWERSOWAŁA MILIONY KOBIET W POLSCE. PADŁY W NIEJ SŁOWA O „KAMIENIU NA SZYI” DLA KŁÓTLIWYCH PAN