We wtorek Warszawę obiegła szokująca wiadomość o brutalnym ataku na Viki Gabor oraz jej ojca, pana Dariusza. 34-letni napastnik zaatakował ich gazem pieprzowym, co doprowadziło do hospitalizacji obu poszkodowanych. Teraz, po kilku dniach od tego traumatycznego wydarzenia, młoda wokalistka zdecydowała się przerwać milczenie.


Viki Gabor i jej ojciec stali się ofiarami brutalnego ataku. Napastnik, bez wyraźnego powodu, użył gazu pieprzowego wobec pana Dariusza, co doprowadziło do jego natychmiastowej hospitalizacji. Viki, która również ucierpiała, została przetransportowana do prywatnej kliniki okulistycznej, gdzie lekarze dokładnie zbadali jej twarz i oczy.


W środę wieczorem 16-letnia gwiazda muzyki pop opublikowała relację na Instagramie, w której podziękowała fanom za wsparcie oraz przekazała, że wróciła już do domu. "Dziękuję bardzo Wam wszystkim za całe wsparcie jakie od Was dostaję. Bardzo dziękuję Pani Monice za bezinteresownie udzieloną pomoc tam na miejscu i za odwagę, jaką się wykazała," napisała Viki.


Viki podkreśliła, że powoli dochodzi do siebie po bolesnych doświadczeniach, które pozostawiły nie tylko fizyczne, ale i emocjonalne ślady. "Nikomu nie życzę takiego bólu, jakiego doznałam i który nadal odczuwam. Kochani, proszę Was, szanujmy się wzajemnie, przemoc i agresja nigdy nie są rozwiązaniem," zaapelowała do swoich fanów.


Szczególne wyrazy wdzięczności Viki skierowała do kobiety, która natychmiast po ataku ruszyła na pomoc. "Bardzo dziękuję Pani Monice za bezinteresownie udzieloną pomoc tam na miejscu i za odwagę, jaką się wykazała," napisała młoda wokalistka, podkreślając znaczenie ludzkiej solidarności i empatii w obliczu tak tragicznych wydarzeń.


Na zakończenie swojego wpisu, Viki Gabor wyraziła nadzieję na szybki powrót do normalności oraz zapowiedziała, że już wkrótce spotka się z fanami. "Do zobaczenia już wkrótce," napisała, dodając tym samym otuchy swoim wielbicielom, którzy z niecierpliwością oczekują na jej powrót na scenę.


Atak na Viki Gabor i jej ojca jest smutnym przypomnieniem o konieczności przeciwdziałania przemocy i agresji. Wokalistka, choć młoda, swoją postawą daje przykład, jak ważne jest okazywanie wzajemnego szacunku i wsparcia.